• BIST 1.144
 • Altın 495,195
 • Dolar 8,0690
 • Euro 9,5402
 • İzmir 17 °C
 • İstanbul 16 °C
 • Antalya 19 °C
 • Ankara 11 °C
 • Turizmin Sesi Dergimizin Ekim sayısı yayında
 • Turizmin Sesi Dergimizin Eylül sayısı yayında
 • Turizmin Sesi Dergimizin Ağustos  Sayısı Yayında 
 • Turizmin Sesi Dergimizin Ekim sayısı yayında
 • Turizmin Sesi Dergimizin Eylül sayısı yayında
 • Turizmin Sesi Dergimizin Ağustos  Sayısı Yayında 

Wyndham Hotels & Resorts Avrupa’da atama

Wyndham Hotels & Resorts Avrupa’da atama
Türkiye’deki operasyonlardan Mehmet Ferman Doğan sorumlu olacak

TURİZMİN SESİ


Wyndham Hotels & Resorts, otellerine sağladığı pazar içi desteği güçlendirme stratejisi kapsamında, önemli büyüme pazarlarından Türkiye’ye özel bir pozisyonun da dahil olduğu dört bölge direktörünün atamasını gerçekleştirdiYaklaşık 90 ülkede bulunan 9 bin oteliyle dünyanın en büyük otel franchise veren şirketi Wyndham Hotels & Resorts, Avrupa genelinde dört bölge direktörü atadığını açıkladı. Kuzey ve Batı Avrupa, Orta Avrupa, Güney ve Doğu Avrupa bölgelerinden sorumlu yeni direktörlere ek olarak Wyndham Hotels & Resorts’un Türkiye’de halihazırda 80’in üzerinde bulunan ve giderek büyüyen portföyünden Mehmet Ferman Doğan sorumlu olacak.

Yeni atamalar, Wyndham Hotels & Resorts’un Avrupa, Ortadoğu, Avrasya ve Afrika (EMEA) genelindeki otel ortakları. na daha yakından destek olmaya ve bölgesel kaynakları onlara daha yakın konumlandırmaya yönelik stratejik planının bir parçasını oluşturuyor.

Avrupa’nın başlıca bölgelerinden sorumlu olarak görev yapacak yeni direktörler, Mehmet Ferman Doğan (Türkiye), Jackie Brown (Kuzey ve Batı Avrupa), Sascha Dalig (Orta Avrupa) ve Vassilis Themelidis (Güney ve Doğu Avrupa), Wyndham’ın otel ortaklarının başarılarının devamı için operasyonel mükemmelliğe ve önemli otel destek programlarına öncülük edecek ve aynı zamanda sorumlu oldukları pazarlarda marka tanınırlığını güçlendirecek.

İstanbul merkezli görev yapacak olan Mehmet Ferman Doğan, Türkiye’den sorumlu yeni Bölge Direktörü görevini üstleniyor ve halihazırda 80’den fazla otelin bulunduğu ve giderek büyüyen bir portföyden sorumlu olacak. Uluslararası konaklama sektöründe, operasyonlar, satış, pazarlama ve gelir yönetimi alanlarında
20 yıllık deneyime sahip olan Mehmet Ferman Doğan, hem yurtiçinde hem de yurtdışında çeşitli projelere liderlik yaptı. MP Hotels'de Global Operasyonlar Müdürü olarak görev aldı ve mevcut otellere operasyonel destek, marka standartlarının ve misafir memnuniyetinin yanı sıra yeni otel açılışlarına da öncülük etti.

Mehmet Ferman Doğan, “Otel sayısı bazında Türkiye’deki en büyük uluslararası otel şirketi ve  ülke genelinde hızla büyüyen bir marka portföyüne sahip olan Wyndham Hotels & Resorts’a katılmaktan büyük bir gurur duyuyorum. Türkiye, geniş coğrafyası ve her ziyaretçi için çok geniş bir yelpazede sunduğu seçeneklerle çok dinamik bir pazar. Wyndham Hotels & Resorts’un Türkiye’de yakaladığı pozitif ivmeyi sürdürmek amacıyla, Wyndham’ın yetenekli ekibiyle birlikte çalışacak olmaktan büyük bir heyecan duyuyorum” dedi.

Wyndham Hotels & Resorts Avrupa, Ortadoğu, Avrasya ve Afrika (EMEA) Başkanı Dimitris Manikis, “Jackie Brown, Sascha Dalig, Vassilis Themelidis ve Mehmet Ferman Doğan’ın Wyndham Hotels & Resorts’a katılmasından büyük bir heyecan duyuyoruz. Yeni direktörlerimizin her biri sektörde, mevcut yetenekli ekiplerimizle mükemmel bir bütünlük oluşturacak çok zengin deneyimlere sahip. Kendilerinin liderlikleri ve sorumluluk odakları, EMEA genelinde uyumluluk artışını sürdürme stratejimizin uygulanmasında önemli rol oynayacak, değer katacak ve bölgesel kaynaklarımızı otel ortaklarımıza daha yakın bir şekilde konumlandırmamızı sağlayacak” dedi.

Wyndham Hotels & Resorts, EMEA’nın altı temel coğrafi bölgesindeki operasyonel liderliğini güçlendirme stratejisinin bir parçası olarak, 2019’da Michel Augier’i Ortadoğu ve Afrika Bölge Direktörü ve Nikhil Sharma’yı Avrasya Bölge Direktörü olarak atamıştı.
Avrupa’daki diğer yeni Bölge Direktörü atamalarına ilişkin bilgiler aşağıda paylaşılıyor:

Kuzey ve Batı Avrupa – Jackie Brown, Londra merkezli olarak, Kuzey ve Batı Avrupa’dan sorumlu yeni Bölge Direktörü görevini üstleniyor. Jackie Brown, satış, gelir yönetimi ve etkinlik alanlarında sahip olduğu çeşitli sektör tecrübeleriyle ekibe katılıyor. Jackie Brown daha önce çok uluslu bir etkinlik şirketi olan Freeman bünyesinde, EMEA bölgesinde ticari strateji, fuar teslimi ve satış geliştirmeden sorumlu İcra Direktörü olarak görev alıyordu.

Orta Avrupa – Sacha Dalig, Hannover (Almanya) merkezli olarak, Orta Avrupa’dan sorumlu Bölge Direktörü görevini üstleniyor. Sacha Dalig, otelcilik sektöründe iş operasyonlarından stratejik yönetim görevlerine uzanan, 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahip ve Wyndham’a Fidelis Hospitality’den katılıyor. Sacha Dalig aynı zamanda uzun süredir Almanya Sanayi ve Ticaret Odası üyeleri arasında yer alıyor.

Güney ve Doğu Avrupa – Güney ve Doğu Avrupa bölgesinden sorumlu olarak göreve başlayan Vassilis Themelidis, daha önce RCI bünyesinde kilit müşteri yöneticisi ve çeşitli pazarlar için bölge direktörlüğü gibi pozisyonlarda 20 yılı aşkın bir süre çalıştı. Vassilis Themelidis, Atina (Yunanistan) merkezli olarak görev yapacak.

Kaynak: Haber Kaynağı
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Turizmin Sesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 216 481 51 21