• BIST 98.415
  • Altın 277,449
  • Dolar 5,7824
  • Euro 6,4409
  • İzmir 22 °C
  • İstanbul 22 °C
  • Antalya 29 °C
  • Ankara 21 °C
  • Turizmin Sesi Dijital Dergisi Ekim Sayısı 322 sayfa  okumanız dileğiyle
  • Turizm- Konaklama- Dernekler- Otomoto- Spor – Moda Dünyası- Sağlık Haberleri İçerikleriyle dopdolu 322 sayfa okumanız dileğiyle …
  • Turizmin Sesi Dergimizin Ağustos Sayısında Trabzon’da yer alan Sümela Manastırı’nı kapağımıza taşıdık 
  • Turizmin Sesi Dijital Dergisi Ekim Sayısı 322 sayfa  okumanız dileğiyle
  • Turizm- Konaklama- Dernekler- Otomoto- Spor – Moda Dünyası- Sağlık Haberleri İçerikleriyle dopdolu 322 sayfa okumanız dileğiyle …
  • Turizmin Sesi Dergimizin Ağustos Sayısında Trabzon’da yer alan Sümela Manastırı’nı kapağımıza taşıdık 

D-Marin Turgutreis’in Ev Sahipliğindeki  Dragut Sailing Cup Tamamlandı

D-Marin Turgutreis’in Ev Sahipliğindeki  Dragut Sailing Cup Tamamlandı
D-Marin Turgutreis ve Turgutreis Yelken Kulübü iş birliği ile hayata geçirilen Dragut Sailing Cup yarışları, 8–9 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilen üçüncü ayak ile tamamlandı 

TURİZMİN SESİ


Turgutreis Yelken Kulübü (TYK) tarafından düzenlenen ve D-Marin Turgutreis  ev sahipliğinde gerçekleştirilen Dragut Sailing Cup yat yarışlarının üçüncü ayağı gerçekleştirildi. 9 Haziran’da sona eren yarışların ikinci ve üçüncü ayakları için ödül töreni düzenlendi. Kazanan takımlara ödüllerinin de verildiği sezon açılış partisine yaklaşık 300 kişi katıldı. 6-7 Nisan’da gerçekleştirilen yarışın ilk ayağında IRC 1 Divizyonda Ercüment Gümrük skipperlığında “Bodtüm Keyif 60” teknesi, IRC 2 Divizyonda Yasemin Akyıl skipperlığında “Armador” teknesi, destek Divizyonda Barbaros Uludağ skipperlığında “Nora” Teknesi birinci olmuştu.

20 – 21 Nisan’da gerçekleştirilen Dragut Sailing Cup 2.ayak yarışlarında, IRC 1 Divizyonda Yiğit Taban skipperlığında “Bodtüm keyif 60” teknesi, IRC 2 Divizyonda Burhan Kurne skipperlığında “Navita” teknesi, Destek Divizyonda ise Erol Tim Şahin skipperlığında “White Night” teknesi birinci oldu. 8–09 Haziran’da gerçekleştirilen Dragut Sailing Cup 3.ayak yarışlarında ise, IRC 1 Divizyonda Yiğit Eroğlu skipperlığında “Bodtüm Keyif 60” teknesi, IRC 2 Divizyonda Yasemin Akyıl skipperlığında “Armador” teknesi, Destek Divizyonda Barbaros Uludağ skipperlığında “Nora” teknesi birinci oldu. 
 

Kaynak: Haber Kaynağı
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Turizmin Sesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 216 481 51 21