• BIST 10864.08
  • Altın 2479.304
  • Dolar 32.6731
  • Euro 35.3664
  • İzmir 38 °C
  • İstanbul 33 °C
  • Antalya 31 °C
  • Ankara 33 °C
  • Turizmin Sesi Dergimizin Haziran 2024 64'nci Sayısı Yayında 
  • Turizmin Sesi Dergimizin Mayıs 2024 sayısı çıktı
  • Turizmin Sesi Dergimizin Nisan 2024 62'nci Sayısı Yayında 
  • Turizmin Sesi Dergimizin Haziran 2024 64'nci Sayısı Yayında 
  • Turizmin Sesi Dergimizin Mayıs 2024 sayısı çıktı
  • Turizmin Sesi Dergimizin Nisan 2024 62'nci Sayısı Yayında 

Urla Yerel Lezzetler Şampiyonası Gerçekleşti

Urla Yerel Lezzetler Şampiyonası Gerçekleşti
Urla Uluslararası Geleneksel Bağbozumu Şenlikleri kapsamında Urla Yerel Lezzetler Şampiyonası Profesyonel Şefler Ödül Töreni Tamirhane Binasında gerçekleşti
TURİZMİN SESİ

Profesyonel Şefler, Başlangıç, Tavuk, Hamur İşleri, Balık, Et ve Tatlı kategorilerinde kıyasıya yarıştılar. Aşçılarla birlikte ter döken, dünyaca ünlü jüriler en lezzetli yemekleri seçti. Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar’ın da katıldığı törende, birbirinden enfes yemekler yapan lezzet ustaları ödüllerini Başkan Uyar ve jürilerden aldılar.

urla-yerel-lezzetler-sampiyonasi,urla-belediye-baskani-sibel-uyar,.jpg2.jpg
 
Jüriler: Thomas A. Gugler (Suudi Arabistan/Almanya), Iztole Legat (Slovenya), Christos Gkotsis (Yunanistan), Rainer Werchner (Almanya), Anıl Kumar Grover (Hindistan)
 
urla-yerel-lezzetler-sampiyonasi,urla-belediye-baskani-sibel-uyar,.jpg3.jpg
 
Ödül Alan Şefler
Başlangıç Kategorisinde Ödül Alanlar
Emin Oktay Altınnur- Gümüş Madalya
Nafiz Başayan- Gümüş Madalya
Mehmet Güngör Karadaya- Bronz Madalya
Evren Karabana- Bronz Madalya
Sanem Doğan- Bronz Madalya
Şahap Şeren- Merit
Taner Gül- Bronz Madalya
Gökhan Sever- Bronz Madalya
Osman Yılmaz- Merit
Tavuk Kategorisinde Ödül Alanlar
Emin Oktay Altınnur- Bronz Madalya
Nafiz Başayan- Merit
Mehmet Güngör Karadaya- Merit
Hüseyin Süel- Bronz Madalya
İsa Comart- Merit
Muzaffer Zeybek- Merit
Gökhan Sever- Altın Madalya
Osman Yılmaz- Bronz Madalya
Hamur İşi Kategorisi Ödül Alanlar 
Coşkun Tülü- Bronz Madalyası
Nafiz Başayan-Bronz Madalya
Muhammed Kip- Gümüş Madalya
Selçuk Bağ- Bronz Madalya
Mehmet Elmalı- Altın Madalya
Emrah Işık- Gümüş Madalya
Sadettin Uysal- Gümüş Madalya
Osman Yılmaz- Bronz Madalya
Balık Kategorisinde Ödül Alanlar
Ahmet Özbalıkçı- Bronz Madalya
Nafiz Başayan- Merit
Çağdaş Nizamoğlu- Altın Madalya
Evren Karabana- Bronz Madalya
Selvi Lale- Bronz Madalya
İsa Cömert- Merit
Muzaffer Zeybek- Bronz Madalya
Gökhan Sever- Gümüş Madalya
Osman Yılmaz- Merit
Et Kategorisinde Dereceye Girenler
Ahmet Özbalıkçı- Bronz Madalya
Nafiz Başayan- Gümüş Madalya
Çağdaş Nizamoğlu- Bronz Madalya
Hüseyin Süel- Bronz Madalya
Senem Doğan- Merit
Şahan Şeren- Merit
Taner Gül- Bronz Madalya
Gökhan Sever- Bronz Madalya
Osman Yılmaz- Bronz Madalya
Tatlı Kategorisinde Ödül Alanlar
Coşkun Tülü- Bronz Madalya
Erkan Çelik- Bronz Madalya
Hatice Şimşek- Gümüş Madalya
Selçuk Bağ- Gümüş Madalya
Mehmet Elmalı- Bronz Madalya
Emrah Işık- Bronz Madalya
Sadettin Uysal- Bronz Madalya
Kaynak: Haber Kaynağı
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 27 Şubat 2007 Turizmin Sesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 216 481 51 21