• BIST 1.531
 • Altın 410,352
 • Dolar 7,4248
 • Euro 8,9666
 • İzmir 7 °C
 • İstanbul 5 °C
 • Antalya 11 °C
 • Ankara -1 °C
 • Turizmin Sesi Mart 2021 25'nci Sayısı Yayında 
 • Turizmin Sesi Şubat 2021 24'ncü Sayısı Yayında  
 • Turizmin Sesi Ocak 2021 23'ncü Sayısı Yayında 
 • Turizmin Sesi Mart 2021 25'nci Sayısı Yayında 
 • Turizmin Sesi Şubat 2021 24'ncü Sayısı Yayında  
 • Turizmin Sesi Ocak 2021 23'ncü Sayısı Yayında 

İSTTA Üyeleri İstanbul’un en klas mekânlarından İstanbul Oligark’ta buluştu

İSTTA Üyeleri İstanbul’un en klas mekânlarından İstanbul Oligark’ta buluştu
İstanbul’un en seçkin Turizm profesyonelleri, İstanbul’un en klas mekânı olan Oligark İstanbul’da buluştular! 

TURİZMİN SESİ


“Sosyal Mesafeyle Sosyalleşelim” temasıyla düzenlenen etkinliğe Türkiye’nin en prestijli ve marka otelleriyle birlikte, İstanbul Turizmine hizmet eden seçkin sektör temsilcileri katıldılar. Oligark İstanbul, İstanbul’un en seçkin Turizmcilerini bir araya getirerek “Sosyal Mesafeyle Sosyalleşelim” temalı etkinliğe ev sahipliği yaptı. İstanbul Boğazı’na nazır 7 dönümlük arazisinde 7 ayrı markalı restoranlarıyla eğlence merkezleri bulunduran ve İstanbul’un en gözde & klas mekânlarından olan Oligark İstanbul, İstanbul Turizm Derneği’nin seçkin yönetim kurulu üyeleriyle, dernek davetlilerini ağırladı.

 

oligark-istanbul-zeynel-kilicraffles-yonetim-kurulu-baskani-yalcin-aydintravelshop-turkey-ceosu-murtaza-kalender-taner-koseoglu-lutfu-sapmazmurat-arslanhuseyin-kurt-tarkan-akyuz.jpg

Davetlilere özel menüler hazırlanarak, en konforlu şekliyle sunulurken İstanbul’da unutulmaz bir Motivasyon davetine imza atıldı. Hijyen tedbirleri kapsamında Sosyal Mesafe hassasiyetleri geceye damga vururken, dünyaya örnek teşkil edilecek bir davet hayata geçirilmiş oldu.

oligark-istanbul-zeynel-kilicraffles-yonetim-kurulu-baskani-yalcin-aydintravelshop-turkey-ceosu-murtaza-kalender-taner-koseoglu-lutfu-sapmazmurat-arslanhuseyin-kurt-008.jpg

oligark-istanbul-zeynel-kilicraffles-yonetim-kurulu-baskani-yalcin-aydintravelshop-turkey-ceosu-murtaza-kalender-taner-koseoglu-lutfu-sapmazmurat-arslanhuseyin-kurt-tarkan-akyuz-001.jpg

Tüm davetlilerle birebir ilgilenen Oligark İstanbul İşletme Sahibi Zeynel Kılıç; İstanbul Turizm Derneği’ni mekânlarında ağırlamaktan büyük onur duyduklarını belirterek, İstanbul’un en gözde otellerinin Yönetim Kurulu Başkanlarını, #turizminsesi Turizm sektörünün öncü ve vizyoner paydaşlarını mekânlarında misafir etmekten dolayı ayrıca çok mutlu olduklarını ifade ederken, sektörün moral ve motivasyona ihtiyacı olduğunu ifade etti ve kendilerinin de naçizane bir katkıda bulunarak her daim destekçileri olmaya hazır bulunduklarını söyleyerek sözlerine son verdi. 

oligark-istanbul-zeynel-kilicraffles-yonetim-kurulu-baskani-yalcin-aydintravelshop-turkey-ceosu-murtaza-kalender-taner-koseoglu-lutfu-sapmazmurat-arslanhuseyin-kurt-tarkan-akyuzmert-guler-004.jpg

Oligark İstanbul hakkında bilgi veren Zeynel Kılıç, İstanbul Boğazı’nın nefes kesen manzaralarına hâkim 7.000 metrekarelik alanda birçok farklı restoranın bulunduğu müessesenin İstanbul turizmine kusursuz hizmet anlayışıyla hizmet ettiğini belirtti. Bu vesileyle İstanbul’un marka değerine katma değer sağlamayı hedeflediklerini anlattı.

oligark-istanbul-zeynel-kilicraffles-yonetim-kurulu-baskani-yalcin-aydintravelshop-turkey-ceosu-murtaza-kalender-taner-koseoglu-lutfu-sapmazmurat-arslanhuseyin-kurt-tarkan-akyuz-002.jpg

Kendilerini tercih eden İstanbul Turizm Derneği ve Zorlu Holding Turizm Koordinatörü Yalçın Aydın’a teşekkür eden Zeynel Kılıç, organizasyonda emeği geçen Murtaza Kalender’in katkılarına da teşekkür etti.

oligark-istanbul-zeynel-kilicraffles-yonetim-kurulu-baskani-yalcin-aydintravelshop-turkey-ceosu-murtaza-kalender-taner-koseoglu-lutfu-sapmazmurat-arslanhuseyin-kurt-006.jpg

Zaman ayırarak misafirimiz olan ve Pandemi döneminde bu etkinliğe teveccüh gösteren tüm katılımcılara teşekkür eden Zeynel Bey, Swissotel, Pullman Hotel, Legacy Ottoman Hotel, Elite World Hotel, Lionel Hotel, Dosso Dossi Hotel, Dedeman, JW Marriott Hotel, Sheraton, Le Meridien, Grand Cevahir, Çırağan Palace, Laleli Old City Platformu, The Marmara Hotel, Radisson Blu, Hyatt Regency, Hilton Otelleri gibi adını sayamadığı işletmelerden katılım gösteren birçok turizmci meslektaşına da teşekkür etmek isterim diyerek herkese güzel bir etkinlik temennisinde bulundu. 

oligark-istanbul-zeynel-kilicraffles-yonetim-kurulu-baskani-yalcin-aydintravelshop-turkey-ceosu-murtaza-kalender-taner-koseoglu-lutfu-sapmazmurat-arslanhuseyin-kurt-007.jpg

Etkinlikte Boğazın enfes manzarası eşliğinde sunulan ikramlardan memnun kalan tüm davetiler bu zor zamanlarda Moral ve motivasyon depoladı. 

oligark-istanbul-zeynel-kilicraffles-yonetim-kurulu-baskani-yalcin-aydintravelshop-turkey-ceosu-murtaza-kalender-taner-koseoglu-lutfu-sapmazmurat-arslanhuseyin-kurt-tarkan-akyuz-003.jpg

İstanbul Turizm Derneği ve Zorlu Holding Turizm Koordinatörü Yalçın Aydın, misafirlere hitap ettiği konuşmasında, öncelikle İstanbul Oligark İşletmecisi Zeynel Kılıç’a misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederken, İstanbul’da Dernek olarak 16 milyona hizmet verdiklerini belirterek, İstanbul Turizm Derneği bünyesinde sadece otelciler değil, seyahat acentesi, restoran işletmecileri, yatçılık firmaları, taşımacılık hizmetleri, eğlence mekânları gibi birçok sektörel müessese temsilcisi meslektaşlarının üye olduklarını ifade ederken İstanbul’a sürekli daha fazla hizmet etme misyonu içerisinde olduklarının altını çizdi.

oligark-istanbul-zeynel-kilicraffles-yonetim-kurulu-baskani-yalcin-aydintravelshop-turkey-ceosu-murtaza-kalender-taner-koseoglu-lutfu-sapmazmurat-arslanhuseyin-kurt-tarkan-akyuz-004.jpgYalçın Aydın sözlerine şöyle devam etti. İstanbul zaten dünya çapında bir marka. Dünyada en çok seyahat edilen 6. Büyükşehir olma vasfını taşıyor. Maalesef hâlihazırdaki Pandemiden İstanbul da nasibini aldı ancak İstanbul yıllardır edindiği marka değeri ve uluslararası sektördeki tecrübesiyle yine en kısa zamanda toparlanarak, tüm Endüstri camiasının da desteğiyle, dünyanın en çok tercih edilen ilk 3 destinasyonundan biri olma hedefine aday olacaktır.

oligark-istanbul-zeynel-kilicraffles-yonetim-kurulu-baskani-yalcin-aydintravelshop-turkey-ceosu-murtaza-kalender-taner-koseoglu-lutfu-sapmazmurat-arslanhuseyin-kurt-tarkan-akyuzmert-guler.jpgBu etkinliğe ev sahipliği yapan Oligark İstanbul İşletmecisi Zeynel Kılıç; İstanbul Turizm Derneği’ni mekânlarında ağırlamaktan büyük onur duyduklarını belirterek, İstanbul’un en gözde otellerinin Yönetim Kurulu Başkanlarını, Turizm sektörünün öncü ve vizyoner paydaşlarını mekânlarında misafir etmekten dolayı ayrıca mutlu olduklarını ifade ederken, sektörün moral ve motivasyona ihtiyacı olduğunu ifade etti ve kendilerinin de naçizane bir katkıda bulunarak her daim destekçileri olmaya hazır bulunduklarını söyleyerek sözlerine son verdi.     

oligark-istanbul-zeynel-kilicraffles-yonetim-kurulu-baskani-yalcin-aydintravelshop-turkey-ceosu-murtaza-kalender-taner-koseoglu-lutfu-sapmazmurat-arslanhuseyin-kurt-tarkan-akyuzmert-guler-002.jpgBugünkü “Sosyal Mesafeyle Sosyalleşelim” temasıyla düzenlenen etkinliğini organize eden İSTTA Yönetim Kurulu Üyesi, Uluslararası Ekoturizm Derneği ila Uluslararası Düğün Organizatörleri Derneği’nin Avrupa ve Asya’dan Sorumlu Başkanı ve TravelShop Turkey seyahat acentesinin Kurucusu Yöneticisi Murtaza Kalender; konuşmasında öncelikle Oligark İstanbul’un sahibi Zeynel Kılıç’a teşekkür ederken, İstanbul’da Oligark gibi klas bir mekânın bulunmasından ötürü mutluluğunu dile getirdi.

oligark-istanbul-zeynel-kilicraffles-yonetim-kurulu-baskani-yalcin-aydintravelshop-turkey-ceosu-murtaza-kalender-taner-koseoglu-lutfu-sapmazmurat-arslanhuseyin-kurt-005.jpg

Oligark İstanbul gerek marka değeri gerekse şıklığıyla İstanbul’un dünya çapında bir cazibe merkezi olmasına büyük katkıda bulunduğunun altını çizen Kalender, İSTTA gibi önemli bir derneğinin seçkin temsilcilerini ve davetlilerini burada misafir etmekten ötürü çok keyifli olduğunu söyledi.

oligark-istanbul-zeynel-kilicraffles-yonetim-kurulu-baskani-yalcin-aydintravelshop-turkey-ceosu-murtaza-kalender-taner-koseoglu-lutfu-sapmazmurat-arslanhuseyin-kurt-tarkan-akyuzmert-guler-003.jpgYönetimimizde bulunan Raffles Hotel, Swissotel, Pullman, Legacy Ottoman, WOW Hotels, Shaza Hotels gibi otellerin yönetim kurulu başkanları ve idarecileriyle birlikte çalışarak istanbul’a hizmet etmekten büyük keyif aldığımı, ayrıca Başkanımız Yalçın Aydın’ın bana bu görevi vermesinden duyduğum onuru ifade etmek isterim diyen Murtaza Kalender, İSTTA olarak büyük hedeflerinin olduğunu, Pandemi vesilesiyle yavaşlayıp durma noktasına gelen sektörün tekrar ivme kazanacağına olan inancını belirti.

oligark-istanbul-zeynel-kilicraffles-yonetim-kurulu-baskani-yalcin-aydintravelshop-turkey-ceosu-murtaza-kalender-taner-koseoglu-lutfu-sapmazmurat-arslanhuseyin-kurt-tarkan-akyuzmert-guler-005.jpgDavete, İstanbul’un 100 civarı seçkin Turizm profesyoneliyle, STK temsilcileri icabet ettiler. Sosyal Mesafeyle Sosyalleşelim” temasıyla düzenlenen etkinlikte, elbette Pandemi kısıtlamalarına da dikkat edilerek tüm dünyaya etkinliklerin kurallar dâhilinde gerçekleşebileceği mesajını verdiler.

Kaynak: Haber Kaynağı
 • Yorumlar 1
 • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Turizmin Sesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : +90 216 481 51 21