• BIST 1.112
 • Altın 474,294
 • Dolar 7,5348
 • Euro 8,9330
 • İzmir 25 °C
 • İstanbul 21 °C
 • Antalya 29 °C
 • Ankara 20 °C
 • Turizmin Sesi Dergimizin Eylül sayısı yayında
 • Turizmin Sesi Dergimizin Ağustos  Sayısı Yayında 
 • Turizmin Sesi Dergimizin TEMMUZ  Sayısı Yayında 
 • Turizmin Sesi Dergimizin Eylül sayısı yayında
 • Turizmin Sesi Dergimizin Ağustos  Sayısı Yayında 
 • Turizmin Sesi Dergimizin TEMMUZ  Sayısı Yayında 

GENÇLER İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ

GENÇLER İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ
01 Temmuz – 16 Ağustos arası, ikisi yurt dışı olmak üzere altı farklı bölgede devam eden kamplar, katılımcıların yaşı, ilgi alanları, bilgi seviyeleri göz önünde bulundurularak oluşturuluyor

TURİZMİN SESİ


21 yıldır gençlere eğitim ve eğlenceyi bir arada sunan Geleceğin Yıldızları, bu yaz da eğlence ve aktivite dolu bir ortamda, basketbol kampından sörf kampına, uluslararası gençlik kampından yelken kampın, İngiltere'de yabancı dil kampına kadar bir çok alternatifi bir arada sunuyor.

Yoğun ve stresli geçen bir okul sezonunun ve sınav maratonunun ardından gençlerin bir yandan yaşıtlarıyla birlikte eğlenip yeni ilgi alanları geliştirirken diğer yandan da hem kişisel gelişimlerine hem de okul hayatlarına faydalı becerilerle donanması amacını taşıyan Geleceğin Yıldızları 7 – 18 yaş arası gençleri kabul ediyor. 01 Temmuz – 16 Ağustos arası, ikisi yurt dışı olmak üzere altı farklı bölgede devam eden kamplar, katılımcıların yaşı, ilgi alanları, bilgi seviyeleri göz önünde bulundurularak oluşturuluyor.

7-18 yaş arası gençlere spor, sanat ve doğa programlarını içeren yaşam deneyimleri sunan Geleceğin Yıldızları, 1989 yılından bu yana basketbol okulu çalışmalarından uluslararası gençlik kamplarına, sömestr kayak kamplarından sörf, film yönetmenliği, yelken ve yurt dışı yaz kamplarına kadar düzenlediği 14 farklı programda 42 ülkeden binlerce gencin yaşamlarına renk katıyor.

Gençler İçin Yeni Bir Başlangıç: Geleceğin Yıldızları
Yeni beceriler edinebilme, dış dünyayı tamamen güvenli ve pozitif bir ortamda, kendi başına tecrübe ederek tanıma imkanı sağlayan Geleceğin Yıldızları, kamplara gençlerin özgüvenlerini artırarak daha önce yapamayacaklarını düşündükleri şeyleri yapmalarını sağlıyor. Göremeyeceklerini düşündükleri farklı yerleri göran, aileleriyle veya kendi başlarına tanıyamayacakları bir şekilde dünyayı tanıyan gençler Geleceğin Yldızları ile yepyeni bir dünyaya adım atıyorlar.

Farklı İlgi Alanlarına, Farklı Bilgi Seviyelerine Farklı Kamplar
Farklı fiziksel özellikleri, yetenekleri ve ilgi alanları olan gençler için geliştirilen programlara katılmak için özel bir deneyim gerekmiyor. Geleceğin Yıldızlarının 14 farklı programında gençlerin bilgi ve deneyimlerine göre özel gruplar oluşturuluyor. Geleceğin Yıldızları'nın altı farklı bölgede yapılan kampları 7-10 Yaş, 10-13 Yaş, 13-16 Yaş ve 16-18 yaş olmak üzere dört farklı yaş grubuna ayrılıyor.

7-10 Yaş: İlk Kamp Deneyimi İçin Doğru Adres: Geleceğin Yıldızları
7-10 yaş kampları küçük kampçılara ve kampa ilk kez gelenlere özel hazırlanıyor. Minik kampçılar Uludağ'da çeşitli spor ve sanat dallarını öğreniyor, doğayı tanıyor, farklı etkinliklerle eğleniyor, aynı zamanda da Türkiye'nin birçok yerinden yeni arkadaşlar ediniyorlar. Geleceğin Yıldızları grup liderleri ve koçları ise kampçılara her an destek oluyor, ihtiyaçları ölçüsünde onları cesaretlendiriyor ve potansiyellerini keşfetmelerini sağlayarak aktivitelerden en iyi verimi almalarına olanak tanıyorlar.


Geleceğin Yıldızları bu yaş gruplarına özel, Uludağ'da gerçekleştirilen Uludağ Yaz Gelişim Kampı ve Basketbol Gelişim Kampı'nı öneriyor.
10-13 Yaş: Kalıcı Dostluklar Geleceğin Yıldızları'nda Gelişiyor
Heyecan dolu Geleceğin Yıldızları kampları, yepyeni maceralar ve kurulan dostluklarla her yıl daha da büyüyor. Uludağ, Çeşme ve İngiltere'de toplam 5 farklı eğlence ve aktivitelerle dolu program seçeneği kampçılara kendilerine en uygun programı özgürce seçme olanağı tanıyor. Tecrübeli ve gençlerle iletişim konusunda özel eğitimli koçlar, yeteneklerini ve becerilerini geliştirmeleri konusunda her an kampçılara yardımcı oluyor.

Geleceğin Yıldızları bu yaş grubuna özel, Uludağ'da gerçekleştirilen Uludağ Gelişim Kampı, Basketbol Gelişim Kampı, İngilizce Gelişim Kampı, Çeşme Alaçatı'da düzenlenen Alaçatı Sörf Kampı ve İngiltere Ardingly'de düzenlenen İngiltere Yaz Lisan Kampı yer alıyor.

13-16 Yaş: İlk Gençliğin Unutulmaz Anları Geleceğin Yıldızları'nda
Geleceğin Yıldızları Yaz Kampları, kampçıların yeni dostluklar edinmesine yardımcı oluyor. Macera dolu aktiviteler, heyecanlı geziler ve eğlenceli gece etkinlikleri Geleceğin Yıldızları'nı kaliteli zaman geçirmek için en iyi alternatif haline getiriyor.

Geleceğin Yıldızları 13-16 yaş grubu arasındaki gençler için; Uludağ'da düzenlenen Uludağ Yaz Gelişim Kampı, Basketbol Gelişim Kampı, İngilizce Gelişim Kampı, Çeşme Alaçatı'da düzenlenen Alaçatı Sörf Kampı, Ege Denizi'nde düzenlenen Yelken Kampı, İngiltere Ardingly ve Kingston'da düzenlenen İngiltere Yaz Lisan Kampı'nı öneriyor.

16-18 Yaş: Geleceğin Yıldızları Gençleri Sorumluluk Almaya Hazır
16-18 ya grubuna özel kamplar yakın gelecekte önemli sorumluluklar üstlenecek gençler için hazırlanıyor. Geleceğin liderleri olarak ülkemizi ve insanımızı daha yakından tanıyıp onlara değer verecek, karşılık beklemeden dünyayı iyileştirecek ve her programın sonunda gençler kendileriyle gurur duyuyor.

Geleceğin Yıldzıları 16-18 yaş grubundaki gençler için; Uludağ'da düzenlenen Uludağ Genç Yıldızları Programı, Çeşme Alaçatı'da düzenlenen Alaçatı Sörf Kampı'nı, Ege Denizi'nde düzenlenen Yelken Kampı'nı, İngiltere Kingston'da düzenlenen İngiltere Yaz Lisan Kampı'nı ve Doğu Karadeniz Kaşifleri Programı'nı öneriyor.

Koçlar 24 Saat Kampçılarla Birlikte
Geleceğin Yıldızları kamplarında yetişmiş koçlar, kampta geçen süre içinde her bir kampçıya özel ilgi göstererek kampı grubun amaçları ve yetenekleri çerçevesinde şekillendirmeye yardımcı oluyor.

Geleceğin Yıldızları Program İçerikleri:
Yaz Gelişim Kampı: 1 – 15 Temmuz 2010
7-13 yaş grubu kampçıların, ailelerinden ayrı yaşayacakları kamp deneyiminin en güvenli ve faydalı biçimde gerçekleştirilmesi için tüm detayların titizlikle çalışıldığı Yaz Gelişim Kampı, katılan her kampçının kendini evindeymişçesine güvende ve mutlu hissedebilmesini, yeni arkadaşlıklar kurma ve ona her an destek olan ve onu ileriye doğru adım atmaya cesaretlendiren deneyimli koçlarının desteğiyle kendini farklı konularda geliştirmesini amaçlıyor.

Kamp katılım ücreti: 2.450 TL + KDV
İngilizce Gelişim Kampı: 1 – 15 Temmuz 2010
10 – 13 yaş grubuna yönelik bu program, kampçılara kendi dil seviyesindeki yaşıtlarından oluşan küçük gruplarda, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle İngilizcelerini geliştirmek, bunu yaparken de kampın coşkulu ortamında doyasıya eğlenmek ve yeni arkadaşlar edinmek için eşsiz olanaklar sunuyor. Kampçılar, toplam 40 saatlik İngilizce öğretiminin yanında, gün boyu katılacakları spor, sanat ve doğa faaliyetleri gibi etkinliklerde de “yaşayarak İngilizce” öğrenme imkanına sahip oluyorlar.

Kamp katılım ücreti: 2.450 TL + KDV


Basketbol Gelişim Kampı: 1-15 Temmuz 2010
8-13 yaş grubuna yönelik bu programın amacı; basketbolu önemseyen, gelecekte kulüp ve okul takımlarında yer almak isteyen sporculara temel becerileri en iyi şekilde kazandırmak. Her biri basketbolun içinden yetişmiş kişilerden oluşan koç ekibi, sporun kişilik gelişimindeki rolünü iyi biliyor ve kampın içeriğini hazırlarken takım çalışması, motivasyon, disiplin ve arkadaşlık gibi değerlerin gelişimine en büyük önemi veriyor.

Kamp katılım ücreti: 2.450 TL + KDV


Uluslararası Gençlik Kampı: 17-31 Temmuz 2010
13-16 yaş grubu gençlerin bir araya gelerek ömür boyu sürecek dostluklar ve uzun yıllar hatırlayacakları güzel anıları paylaştıkları, coşkulu ve eğlenceli aktivitelerde yeteneklerini ve ilgilerini geliştirebildikleri Uluslararası Gençlik Kampı, 1996 yılından bu yana dünyanın 42 ülkesinden ve Türkiye'nin 51 ilinden gençlerin buluşma noktası oldu. Gençler, burada eğlenceyi, bağımsızlık duygusunu, dostluğu ve her gün gelişmenin tadını Geleceğin Yıldızları farkıyla yaşıyorlar.

Kamp katılım ücreti: 2.450 TL + KDV


İngilizce Gençlik Kampı: 17-31 Temmuz 2010
13-16 yaş grubuna yönelik İngilizce Gençlik Kampı, en yeni ve verimli dil öğretim yöntemleriyle kampçıların İngilizcelerini geliştirmek ve keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için Geleceğin Yıldızları ve EF INST Dil Okulu tarafından özel olarak geliştirildi. Bu kamp, ana dili İngilizce olan öğretmenler ve 15 farklı ülkeden gelen yabancı kampçılarla birlikte doyasıya eğlenmek, spor yapmak, sanatsal faaliyetlerde bulunmak, doğa gezileriyle yazın tadını çıkarmak ve yeni arkadaşlar edinmek isteyenler için ideal.

Kamp katılım ücreti: 2.450 TL + KDV


Film Yönetmenliği Kampı: 17-31 Temmuz 2010
13-16 yaş grubuna yönelik Film Yönetmenliğ Kampı, Gelecekte profesyonel olarak sinema üzerine kariyer yapma planları olmasa bile, bu program, kampçıların yeni ufuklara açılmasını sağlayıp onlara tasarladıkları dünyayı gerçeğe dönüştürme imkanı sağlıyor. Kampçılar, takım çalışması, güzel yazı yazabilme, konuşurken kendini doğru ifade etme, eleştirme, karar verme ve yaratıcı düşünme gibi özelliklerini sinema-TV alanında eğitim almış koçları ve sinema sanatı sayesinde bu kampta geliştiriyorlar.

Kamp katılım ücreti: 2.450 TL + KDV


Fiziksel Gelişim Kampı: 17-31 Temmuz 2010
13-16 yaş grubu erkek sporcuların katılabildiği bu kampın amacı fiziksel kapasitelerini yükseltmek isteyen sporcuların atletik özelliklerini geliştirmek, okul ve kulüp takımlarında lisanslı basketbolcu olma potansiyeline sahip sporcuların bireysel eksiklerini gidermelerini ve kamptan güçlenmiş olarak dönmelerini sağlamak amacıyla düzenleniyor. 
Kamp katılım ücreti: 2.450 TL + KDV
Alaçatı Sörf Kampı: 26 Temmuz-2 Ağustos / 2 – 9 Ağustos / 9-16 Ağustos
Dünyanın en iyi sörf merkezlerinden Alaçatı'da, eğlence ve diğer sporları da unutmadan kampçıların sörf becerilerini geliştiren bu program, 5 yıl içinde Geleceğin Yıldızları'nın en popüler kamplarından biri olmuştur. 10-14 ve 15-17 yaş gruplarındaki kampçıların sosyal ve fiziksel özellikleri dikkate alınarak farklı içeriklerle hazırlanan dinamik kamp programı, kampçılara, doğru bireysel hedefler belirleme ve bu hedeflere ulaşma konusunda eşsiz bir deneyim kazandırıyor.

 Kamp katılım ücreti: 2.450 TL + KDV


Yelken Eğitim Kampı: 7-14 Ağustos 2010
Denizciliğe ilgi duyan gençlerin emniyetli ve eğlenceli bir şekilde deniz, rüzgar ve yelkenle tanışmasını sağlayan bu eğitim programında kampçılar, takım ruhu, dostluk ve dayanışma kavramlarını farklı bir boyutta yaşıyor, tekne yaşamının bir üyesi olarak yemek pişirmeyi, temizliği ve günlük hayatın diğer sorumluluklarını eğlenerek paylaşıyorlar; Ege'nin eşsiz güzellikteki koylarını keşfediyor, verilen sürpriz molalarda ilginç yerleri görüyor, ziyafetlere ve neşeli eğlencelere katılıyorlar.
Kamp katılım ücreti: 3.100 TL + KDV


İngiltere Yaz Lisan Kampı / Ardingly: 4-17 Temmuz / 18-31 Temmuz / 4-31 Temmuz
11-14 yaş grubundaki kampçılar, British Council onaylı İngilizce programına göre en son öğretim yöntemlerini uygulayan tecrübeli eğitmenlerle yapacakları çalışmalarla İngilizce becerilerini geliştiriyor. Kampın ilk günü uygulanan seviye tespit sınavı sonuçlarına göre kampçılar başlangıçtan ileri seviyeye kadar titizlikle sıralanan en fazla 15 kişilik küçük gruplarda; haftada 20 ders konuşma, dinleme, yazma ve okuma becerilerini ilerletiyor. Ayrıca, her kampçı ilgi alanına göre belirlenen konularda her türlü teknolojik imkana sahip derslik ve laboratuarlarda araştırmalar yaparak dil, araştırma ve sunum konularında tecrübe kazanıyor. Kampçılar, İngilizce derslerinin yanında, gün boyunca tüm sportif ve sosyal etkinliklerde, gezilerde eğitmenleri tarafından pratik yapmaya yönlendiriliyor, yalnızca İngilizce öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda kendileri için en faydalı ve gerekli olan dil kullanım biçimlerini de öğrenerek kamptan en iyi şekilde faydalanıyorlar.
Kamp katılım ücreti: 2 haftalık program 1.350 GBP, 4 haftalık program 2400 GBP
İngiltere Yaz Lisan Kampı / Kingston: 4-17 Temmuz / 4-31 Temmuz
15-17 yaş grubundaki kampçılar, British Council onaylı İngilizce programına göre en son öğretim yöntemlerini uygulayan tecrübeli eğitmenlerle yapacakları çalışmalarla İngilizce becerilerini geliştiriyor. Bu kampın Ardingly'de düzenlenen kamptan tek farkı yaş grubunun farklı olması.


Kamp katılım ücreti: 2 haftalık program 1.400 GBP, 4 haftalık program 2450 GBP
Uludağ Genç Yıldızlar Kampı: 17-31 Temmuz 2010
16 yaş grubu gençlerin kamplardan daha fazla keyif alması ve arkadaşlıklarını geliştirmesi amacıyla geliştirilen bu programa katılanların kamp süresince çeşitli sorumluluklar da almaları hedefleniyor. Farklı ülkelerden gelen gençlerden oluşan bu özel grup spor, güzel sanatlar ve doyasıya eğlencenin yanında, kampta geçecek zaman süresince hem parçası oldukları kamp topluluğuna hem de içinde yaşadıkları topluma faydalı olma yolunda fikirler geliştirmeye özendiriliyorlar.

Kamp katılım ücreti: 2.450 TL + KDV

Doğu Karadeniz Kaşifleri: 2-12 Ağustos 2010
Geleceğin Yıldızları ve Karadeniz yöresinin saygın eğitimcilerinin ortak çalışması sonucu geliştirilen bu programın amacı, 16-18 yaş grubundaki genç kampçıların Karadeniz bölgesini ve insanını turist olarak değil, yöre halkının konuğu olarak, içlerinde yaşayarak tanımalarını sağlamak.

Kamp katılım ücreti: 2.450 TL + KDV

Liderlik Eğitim Programı: 23 Haziran-31 Temmuz 2010
Geleceğin Yıldızları tarafından özel davetle ya da mülakatla belirlenen, liderlik ve rehberlik özelliklerine sahip 17 – 18 yaş grubundaki gençleri 5 haftalık uygulamalı bir eğitim dönemi bekliyor. Bu süreçte, olumlu özelliklerini ve takım çalışması becerilerini geliştirerek, kendilerine ve kampçılara yararlı olacak şekilde değerlendirmeyi öğrenecek olan lider adayları, hem eğlenerek tatil yapacaklar hem de hayatlarının bundan sonraki bölümüne önemli etki edecek bir iş ve yaşam deneyimi kazanıyorlar.
Kamp katılım ücreti: 5.000 TL + KDV


Ödeme Şekli
Peşin ve taksitli ödeme seçenekleri mevcuttur. Peşin ödemeler banka havalesi ya da kredi kartıyla yapılabilir. Taksitli ödemelerse yalnızca kredi kartı ile yapılabiliyor.

Taksitli Ödeme
World Kart, Maximum, Bonus, Kart Finans, Axess, Advantage kredi kartlarına 5 taksit; diğer tüm kredi kartlarına ise 4 taksit uygulanıyor.

İndirimler
Tamamı peşin ödemelerde %5, iki farklı programa veya döneme katılacak kampçılara ikinci program için %10, aynı aileden kampa katılacak kardeşler içinse %5 'er indirim uygulanıyor.


Geleceğin Yıldızları
Bağdat Caddesi 106/6 Prenses Palas Ap.
Feneryolu 34726
Kadıköy – İSTANBUL

Tel : (216) 345 81 00
bilgi@geleceginyildizlari.com
www.geleceginyildizlari.com

 • Yorumlar 1
 • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Turizmin Sesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : +90 216 481 51 21