28 Mayıs 2017 Pazar  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5801
EURO
4,0019
ALTıN
145,781
HAVA DURUMU
İzmir14 / 21 °C
İstanbul15 / 21 °C
Antalya16 / 23 °C
Ankara11 / 21 °C
MAİL LİST
Ana Sayfaya Dön // KONUK YAZAR
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TEKNOLOJİK YILBAŞI

03 Ocak 2017 Salı 08:59
Tekonolojinin hayatımızda büyük bir yer kapladığı gün geçtikçe daha fazla göze batıyor. Teknolojik bu gelişmenin hayatımıza etkisi de çok büyük, hal böyle olunca da aklımıza deli sorular gelmiyor değil. Özellikle biz teknoloji sever kişiler bu durumdan hiç şikayet etmiyor gibi gözüküyoruz, hatta en çok biz seviniyoruz diyebilirim. Bize zararı yok mu acaba bu teknolojik gelişmelerin diye düşünmeyenimiz de yoktur. Hele de bu gelişmeler bazen bizleri birbirimizden uzaklaştırıyor ve duygularımızın körelmesine sebep oluyorsa da…
 
Nice yeni yıllar, nice yeni yaşlar, nice bayramlara kavuşmayı temenni ettiğimiz zamanlarda hemen sosyal medya kanalları, telefonlarımızdan bulunan uygulamalar veya 160 karakter ile duygularımızı ifade edecek bir kısa mesaj ile içimizdeki iyi dilekleri sevdiklerimize, sevenlerimize, dostlarımıza ulaştırmamıza yardımcı oluyor teknoloji denen bu meret.
 
Peki sadece iyi dilekler mi ulaşıyor bizlere bu teknoloji ile yoksa hep iyi dilekleri mi görmek, duymak istiyoruz. Aslında tek isteğimiz teknolojiyi hep iyi şeyler için kullanmak değil mi? Ama olmayınca da olmuyor demek ki, kötü haberlere de engel olunamıyor maalesef. 
 
Yeni yıla girdiğimiz şu zamanda iyi dileklerimizi ulaştırmak için kullandığımız teknoloji ile maalesef kötü haberler almış olmanın da üzüntüsü var içimizde tek söyleyebileceğimiz. Yeni yılımızın tüm insanlık alemine BARIŞ dolu bir yıl bırakması olacaktır.  
 
Teknolojik ve Barış dolu yıllar…
 
Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri