23 Haziran 2017 Cuma  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5028
EURO
3,9236
ALTıN
141,435
HAVA DURUMU
İzmir19 / 35 °C
İstanbul22 / 29 °C
Antalya22 / 34 °C
Ankara13 / 29 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Viyana’nın resmi turizm kartı ile yeni avantajlar

Viyana’nın resmi turizm kartı ile yeni avantajlar
WienTourismus’un resmi turizm kartı olan Vienna City Card, Nisan 2017’den itibaren bir Hop-On-Hop-Off-Tour ve rehberli bir şehir yürüyüşü ile kombine olarak da satılacak
11 Mayıs 2017 / 05:00
TURİZMİN SESİ

WienTourismus’un resmi turizm kartı Vienna City Card, Avusturya’nın en başarılı turizm kartıdır. Kartın satış ortağı olan DocLX şimdi hizmet seçeneklerini genişletiyor. Nisan 2017’den başlayarak Viyana’yı ziyaret edenler Viyana şehir ulaşım hatlarında seyahat kartının yanında Big Bus Vienna’nın Hop-On-Hop-Off turlarını içeren kartları da alabilirler. Kartın çeşitlerinin kolay ayırt edilebilmesini sağlamak için Vienna City Card artık yeni tasarım ile basılıyor. Kırmızı renkli kartlar Viyana şehir hatlarını, beyaz kartlar ise Big Bus Vienna turlarını temsil ediyor.

Her iki kart seçeneği de 24, 48 ya da 72 saat geçerlilik süreleriyle Viyana’nın 210’dan fazla turizm atraksiyonunda, tüm büyük müzelerinde, konser ve tiyatro gösterilerinde, mağaza, restoran ve Heurigen şarap lokallerinde indirimler sağlıyor. Viyana şehir ulaşım hatlarında ücretsiz seyahat hakkı içeren bu kartlar 24 saat için 13,90 Euro, 48 saat için 21,90 Euro ve 72 saat için 24,90 Euro karşılığında alınabiliyor. Big-Bus turlarından yararlanma hakkını veren kartlar da 24 saat için 28 Euro, 48 saat için 31 Euro ve 72 saat için 35 Euro fiyatıyla satılıyor. Aileler her durumda Vienna City Card’dan büyük avantaj sağlıyor, çünkü bir çocuk bedava seyahat edebiliyor – Big Bus Vienna’da 16 yaşına kadar, Viyana şehir ulaşım hatlarında 15 yaşını dolduruncaya kadar çocuklar bu haktan yararlanıyor.
 
Kartın Wiener-Linien-Tickets çeşidi de Vienna City Card ile aynı sürelerle geçerli. Kartın Big Bus-Vienna çeşidi 24 saat için bir Hop-On-Hop-Off-Tour ve ayrıca bir rehberli şehir yürüyüşü içeriyor. Vienna City Card’ın tüm çeşitleri http://shop.wien.info adresindeki Online Mağaza’dan, Albertinaplatz meydanında, ana tren garında ve hava limanında turizm danışma merkezlerinden ve ayrıca seyahat bürolarından ve Viyana’daki otellerden alınabilir.Turizm kartları ayrıca Big Bus Tours ve Viyana şehir ulaşım hatlarından (Wiener Linien) da alınabilir. Vienna City Card uygulaması ayrıca App Store ve Google Play Store üzerinden edinilebilir.
Haber Kaynağı: 2

Etiket(ler): WienTourismus,Vienna City Card,

Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri