27 Haziran 2017 Salı  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5032
EURO
3,9191
ALTıN
141,183
HAVA DURUMU
İzmir20 / 36 °C
İstanbul21 / 28 °C
Antalya21 / 35 °C
Ankara17 / 34 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Uzun ömürler FoodinLife Dergisi

Uzun ömürler FoodinLife Dergisi
Bilindiği gibi Sözen, daha önce de yayın hayatına başlayan FoodinLife Gastronomi İletişim Hizmetleri, Gastronomi Haber Portalın da aynı zamanda sahibi.Arkadaşımız Sözen'e uzun soluklu bir yayın hayatı diliyoruz
25 Haziran 2008 / 22:01
TUYED üyesi Gökmen Sözen yönetiminde gastronomi dünyasına yeni bir soluk getiren FoodinLife Gastronomi ve Yaşam dergisi okurlarıyla buluştu.

Bilindiği gibi Sözen, daha önce de yayın hayatına başlayan FoodinLife Gastronomi İletişim Hizmetleri, Gastronomi Haber Portalın da aynı zamanda sahibi.
Arkadaşımız Sözen'e uzun soluklu bir yayın hayatı diliyoruz.

Gastronomi dünyasının çiçeği burnunda yeni dergisi FoodinLife Dergi yayın hayatına başladı. Dergi ilk sayısında sektörün önde gelen temsilcilerini okurlarıyla buluşturdu. İlk tanıtımı Mengen Aşçılık ve Turizm Festivalinde yapılan FoodinLife Dergisi sektöre abonelik sistemiyle ulaştırılıyor.

FoodinLife Dergi ilk sayısında birçok farklı ve kaliteli sima buluştu. Söyleşilerde Erman Toroğlu, Timur Bayındır, Harry Lenas, köşe yazılarında Semih Orcan, Ahmet Barut, Vedat Başaran, Dilistan Shipman, Müjen Ağaoğlu, Müjgan Yıldırım, Max Thomae, Fahir Telli, Eyüp Kemal Sevinç, Adnan Şahin, Hülya Akyurt yemek ve stilistliklerde Yusuf Yaran, Mehmet Soykan, yemekler için Yücel Dereyayla, Mehmet Gök, Serkan Bozkurt, Yıldırım Serim, Hakkı Alkan, Adnan Öztürk, Mehmet Yalçınkaya, Batuhan Piatti, Uğur Alparslan, Aydın Demir, Elif Korkmazel ve Ali Güler gibi alanında söz sahibi kişilerin görüşlerine yer veriliyor.

FoodinLife Genel Yayın Yönetmeni Gökmen Sözen amaçlarının turizm gastronomisi alanında Türkiye'de farklı bir çizgi yaratmak olduğunu söylüyor. Sektörün nabzını tutacaklarını belirten Sözen, “Değişik projelerle Gastronomi alanında yeniliklere devam edeceğiz” dedi.

Haber Kaynağı: 2
Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri