27 Mayıs 2017 Cumartesi  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5801
EURO
4,0019
ALTıN
145,745
HAVA DURUMU
İzmir14 / 23 °C
İstanbul15 / 21 °C
Antalya16 / 25 °C
Ankara12 / 23 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TÜRSAB Kuşadası BYK seçimleri tek liste halinde birlik içinde yapıldı

TÜRSAB Kuşadası BYK seçimleri tek liste halinde birlik içinde yapıldı
Kuşadası, Denizli, Aydın ve Didim'deki seyahat acentelerinin bağlı bulunduğu Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği(TÜRSAB) Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulu(BYK)'nun olağan genel kurulu yapıldı
05 Temmuz 2008 / 02:16

Siba Tour'un sahibi Bülent İlbahar, tek liste halinde gidilen seçimlerde yeniden başkanlığa seçildi.Kuşadası Sea Light Otel'de gerçekleştirilen TÜRSAB Kuşadası BYK genel kuruluna, aralarında TÜRSAB Genel Başkanı Başaran Ulusoy, Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, Kuşadası Belediye Başkan Vekili Bahadır Yıldırım, Kuşadası Şoförler Odası Başkanı Erol Soysal ve TÜRSAB Genel Yönetim Kurulu Üyesi Burak Tonbul ile birlikte seyahat acentesi sahipleri katıldı.

Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan'ın divan Başkanlığı'na seçildiği kongrede konuşan TÜRSAB Genel Başkanı Başaran Ulusoy, tüm Türkiye'de TÜRSAB ailesinin birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiğini belirterek, 'Bunun en güzel örneğini Kuşadası'nda yaşıyoruz. Tek liste ve bütünlük halinde gidilen seçimler, sektörümüzün geleceğinin ne kadar aydınlık olduğunun bir göstergesi' dedi.

Konuşmasında turizm sektöründe yaşanan sorunlara da değinen TÜRSAB Genel Başkanı Başaran Ulusoy, ayrıca sigortacılık uygulaması, müze kart uygulaması ve Kuşadası Kongre Merkezi'nde devam eden inşaat çalışmalarıyla ilgili de bilgi verdi.

Daha sonra yeniden TÜRSAB BYK Başkanlığı'na aday olan Bülent İlbahar, yaptıkları çalışmalar konusunda üyelere bilgi verdi. Başarılı bir dönemi geride bıraktıklarını anlatan İlbahar, 'TÜRSAB Kuşadası BYK'yı yeni bir binaya kavuşturduk.

Artık, Kuşadası, Denizli, Aydın ve Didim'deki meslektaşlarımıza daha iyi ve sağlıklı hizmet veriyoruz. Hedeflerimizin tam olarak gerçekleşmesi için yeniden adayım' dedi.
Konuşmaların ardından tek liste halinde seçimlere gidildi.

Yapılan seçimlerde genel kurula katılan 70 üyenin de tamamının oyunu alan Siba Tour'un sahibi Bülent İlbahar, yeniden TÜRSAB Kuşadası BYK Başkanlığı'na seçildi. Bülent İlbahar başkanlığındaki Bölgesel Yürütme Kurulu'nun üyeliklerine ise şu isimler seçildi:

Mustafa Tatar (Regal Turizm),
Nejad Özalp (Enerji Turizm),
Mustafa Gökçe (Galileo Turizm),
Erol Vatansever (Tılsım Turizm),
Mustafa Çoşgun (Sisan Turizm),
Tülay Erenuluğ (Dicovery Turizm),
Funda Yılmaz (Lavinia Turizm) ve
Ergin İnce (Darius Turizm

Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri