25 Haziran 2017 Pazar  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5028
EURO
3,9236
ALTıN
141,794
HAVA DURUMU
İzmir21 / 37 °C
İstanbul21 / 31 °C
Antalya23 / 38 °C
Ankara15 / 31 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türkiye’nin en büyük OSB’si, Uyumsoft ERP’yi seçti

Türkiye’nin en büyük OSB’si, Uyumsoft ERP’yi seçti
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı, iş süreçlerini entegre bir yönetim sistemine kavuşturmak için Uyumsoft ERP’yi seçti
27 Mart 2017 / 22:35
TURİZMİN SESİ

İkitelli OSB ile Uyumsoft arasında, geçtiğimiz günlerde, “Uyumsoft ERP Projesi” için imzalar atıldı. İmza törenine, İkitelli OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şaban Gülbahar ve Uyumsoft Genel Müdürü Hüseyin Şahin ile her iki kurumun üst düzey yöneticileri katıldı. Yıl içerisinde devreye alınacak olan Uyumsoft ERP projesinde, İkitelli OSB’deki farklı birimler tek bir program üzerinden entegre olarak yönetilecek ve aynı zamanda OSB’lere özgü fonksiyonlar da uygulamaya alınacak. Proje ile üyelerin memnuniyetinin arttırılmasına devam edilecek.     

uyumsoft-erp,ikitelli-osb,uyumsoft----.jpg
 
300 bine yakın kişiye istihdam sağlıyor 
30 bin işyeri, 300 bin çalışanı, yatırım değeri, üretimi, ihracatı, istihdamı ve ekonomiye katkısı ile İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Türkiye’nin en büyük Organize Sanayi Bölgesidir. Sektör çeşitliliğinde de dünya rekoru kıran İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde, yılda yaklaşık 7 milyar Dolarlık ihracat gerçekleştiriliyor. 
 
Uyumsoft, 20 yıldır yazılımda lider  
Yazılım, danışmanlık, i-Dönüşüm ve e-Devlet projelerinin lider firması Uyumsoft, 20 yıldır ülkemizin yanı sıra, Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerde başarılı projelere imza atıyor. 500’ün üzerinde Kurumsal İş Sistemleri (ERP, CRM, HRM, BI vd) projelerini hayata geçiren Uyumsoft, aynı zamanda, e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter uygulamalarında 6.000’nin üzerindeki müşterisine lider entegratör firma olarak hizmet veriyor. İkitelli OSB’de gerçekleşecek proje kapsamında, muhasebe, satış, envanter yönetimi, satın alma ve bordro gibi standart ERP iş uygulamalarının yanı sıra, Uyumsoft’un OSB’lere özgü (Üye Takip Sistemi, Sayaç Yönetimi, İmar – İskan Yönetimi, Aidat Yönetimi, Çevre ve Güvenlik Yönetim Sistemi, Üye İlişkileri Yönetimi, Küşat Yönetimi, Doküman Yönetimi) fonksiyonları ile e-Devlet uygulamaları yer alacak.  Bu modüller sayesinde, İkitelli OSB’de, alt ve üst yapıya ilişkin tüm süreçler daha hızlı ve geriye dönük olarak raporlanabilir biçimde takip edilebilecek.
 
Haber Kaynağı: 2

Etiket(ler): Uyumsoft ERP,İkitelli OSB,Uyumsoft

Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri