26 Haziran 2017 Pazartesi  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5032
EURO
3,9191
ALTıN
140,009
HAVA DURUMU
İzmir20 / 35 °C
İstanbul19 / 30 °C
Antalya21 / 36 °C
Ankara17 / 32 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TURİZMİN SESİ EKİBİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ

TURİZMİN SESİ EKİBİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ
Keşan'da yer alan tüm organizasyonlara katılan ve destek olan Turizmin Sesi ekibine ilk teşekkür plaketi Keşan Belediye Başkanı tarafından takdim edildi.
28 Temmuz 2008 / 23:29

Fatih ARDIÇ - Turizmin Sesi


Bu yıl 6.sı düzenlenen Keşan Kültür ve Sanat Festivali gecesi muhteşem eğlencelere sahne oldu.

Yaklaşık 30 bin sanat sever meydanları doldurdu. Sanat camiasının sevilen yüzlerinin vermiş olduğu konserlerle eğlence had safhadaydı.

Gece sonunda teşekkür plaketleri takdim edildi.

Bu plaketlerin arasında sürpriz bir plaket daha sahibini bekliyordu.

Turizmin Sesi ekibi olarak Keşan'da düzenlenen Turizm Paneli - Windsurf Şampiyonası - Kültür ve Sanat Festivali gibi tüm organizasyonlara katılarak gece gündüz çalışan ve destek veren ekibimizin bu gayretini gören ve bu gayretimizi ödüllendiren Sn. Keşan Belediye Başkanımız Mehmet ÖZCAN, Turizmin Sesi Genel Yayın Yönetmenimiz   Bora Özgen'i de sahneye davet ederek teşekkür plaketini takdim etti.Teşekkür plaketini 30 bin sanatseverin karşısında başkanın ellerinden alan Turizmin Sesi Genel Yayın Yönetmeni Bora ÖZGEN;

" Bu plaketi tüm ekibim adına alıyorum. Yayın hayatımıza başladığımız bu yeni dönemde çok hızlıca yol alarak turizm sektöründe yerimizi aldığımıza bu plaket ile daha da inanır oldum. Bu aldığımız ilk plaketimizin bizim için çok önemli olduğunu söyleyebilirim. Bundan sonra daha da çok çalışıp bu teşekkürü hakkettiğimizi ispatlayacağız."

"Gelecek sene de böyle güzel bir festivalde yer almak için şimdiden sabırsızlanıyoruz."

" Bu plaketi bize layık gören Sn Belediye Başkanımız Mehmet ÖZCAN'a ve siz sanatseverlere teşekkür etmeyi bir borç bilirim." dedi.

Sn. Başkan Mehmet ÖZCAN ise "Bundan sonra da Turizmin Sesi'ni Keşan'ın yerel basın organı gibi aramızda devamlı görmek istiyoruz." dedi.

Ayrıca Başkan, Turizmin Sesi'nin komşu ülkemiz olan Yunanistan'dan da takip edildiğini bundan son derece memnun olduğunu bundan ötürü de tüm Turizmin Sesi ekibine desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini dile getirdi.

 

Yorumlar
Tebrikler
Tebrikler... Guzel ulkemizin can damari turizmin guzl seslerinden biri olan sitenizn almis oldugunuz odulden dolayi kutlarım, saygilarimla
[ Osman AYDIN ] 02 Eylül 2008 Salı 15:52
Tebrikler
Bora Bey şahsınızda tüm Turizmin Sesi ekibini almış olduğunuz ödülden dolayı kutluyorum. Maalesef haber sitelerinde çok az yer alan belediyelerimizn kültür sanat festivallerine bu kadar geniş yer vermenizden dolayı da sizi ayrıca tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını canı gönülden dilerim
[ Serap Girgin Baykal ] 13 Ağustos 2008 Çarşamba 21:47
TEBRİK
Bora kardeşim Keşan ve saros yörelerini cani gönülden desdeklediğini çok iyi biliyorum.Çalışmalarında her zaman pehlivan otel olarak yanındayız.bu emeğinin karşılığı olarak aldığın şeref plaketinle gururlanıyorum.Başarılarının devamını diliyorum.TEBRİKLER.
[ Abdullah ERSOY ] 10 Ağustos 2008 Pazar 18:54
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri