25 Haziran 2017 Pazar  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5028
EURO
3,9236
ALTıN
141,794
HAVA DURUMU
İzmir20 / 36 °C
İstanbul21 / 32 °C
Antalya23 / 39 °C
Ankara15 / 30 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

THE MARMARA BODRUMDA, KÜBALI DİEGO PELAEZ VE NANCY İLE LATİN CAZ KEYFİ

THE MARMARA BODRUMDA, KÜBALI DİEGO PELAEZ VE NANCY İLE LATİN CAZ  KEYFİ
Latin cazın usta isimlerinden Kübalı Diego Pelaez ve Nancy şeker bayramında The Marmara Bodrum havuz başında canlı performansları ile konuklara keyifli saatler yaşatacaklar
16 Eylül 2008 / 08:25

TURİZMİN SESİ- DERYA DUYSAK


The Marmara Bodrum, şeker bayramı tatilinde şehrin karmaşasından ve günlük koşuşturmacasından kurtulup kendini başka bir dünyada hissetmek isteyen konuklarına havuz başında Latin caz esintisini sunacak.

The Marmara Bodrum, muazzam Bodrum manzarası ve konaklamasıyla sunduğu keyif dolu saatlere şeker bayramında canlı Latin caz keyfini ekliyor.

Latin cazın usta isimlerinden Kübalı Diego Pelaez ve Nancy şeker bayramında havuz başındaki canlı performanslarıyla The Marmara Bodrum misafirlerinin karşısında olacaklar.Bilgi için The Marmara Bodrum tel: 0 252 313 81 30

Diego Pelaez hakkında: Pelaez, Latin Cazın büyük ustaları arasında yer alıyor. İrakere grubundan ayrılarak kendi grubunu kuran Pelaez, Alfredo Rodriguez, Azaquita, Tata Guiness, Joan Baez gibi ünlülere eşlik etmiş bir müzisyen. Venezuela ve Küba asıllı müzisyenler piquete latino tropikal müziğinin caza uyarlanmış örnekleri ile tanınıyorlar.


Nancy Murillo hakkında: Kolombia asıllı olan Nancy'nin ilk katıldığı grup Troupe TEC de Cali'dir. Profesyonel olarak dahil olduğu La Gaita ve Bahia gruplarında ise şarkı yeteneğini dansla birleştiren Nancy Avrupadaki turneleri sırasında Salsanın Muhteşem Çiçeği lakabını kazanmıştır. Nancy'nin kendi grubunun ismi Rico Changui'dir. La Movida Latina ise Nancy Murillo'nun ait olduğu müziğe getirdiği yeni bir yorumdur.

Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri