29 Haziran 2017 Perşembe  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5120
EURO
3,9960
ALTıN
141,095
HAVA DURUMU
İzmir22 / 37 °C
İstanbul23 / 32 °C
Antalya24 / 33 °C
Ankara15 / 33 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TERMAL TURİZM'İN ADRESİ KERASUS SPA&WELNESS RESORT HOTEL

TERMAL TURİZM'İN ADRESİ KERASUS SPA&WELNESS RESORT HOTEL
Tarihi ve doğal güzellikleri ile ünlü,ülkemizin önde gelen Turizm merkezlerinden biri olan Çeşme'nin En güzel koylarından Ayasaranda Koyunda kurulu Kerasus Spa & Wellness Resort Hotel yenilenmiş odaları ve bünyesine kattığı termal tesis ile devam edecek.
23 Ağustos 2008 / 12:45
Turizmin Sesi-Didem Aksoy
Tesis hakkında bilgi veren  Turgay GENÇ şunları söyledi;yaklaşık 10 milyon dolarlık bir yatırım ile tesisi tamamen yenilediklerini;Kerasus Spa & Wellness Resort Hotel'i adeta yeniden yarattıklarını,mavi bayraklı tertemiz bir plaja ve denize sahip olduklarını,Çeşme'ye ve Türk Turizmine bu kadar güzel bir tesisi kazandırdıkları için gururlu olduklarını belirten Turgay GENÇ,termal havuzuda bünyelerine katarak sektördeki çıtalarını yükselttiklerini,belirtti.

Çeşme'nin ancak termal turizm İle 2 aylık turizm sektörünü 12 aya yayabileceğini anlatan Genç; Başar Grup olarak gelecekte termal turizmin Türk Turizminin lokomotifi olacağına inandıkların belirtti.

Genç;''İnsanlar hayatlarında bir çok şeyden vazgeçebilirler.Tatil alışkanlıklarını değiştirebilirler fakat sağlıklarından asla vazgeçemezler.Bu bağlamda Termal Turizm ülkemizin geleceği olacak,Çünkü Dünyanın hiçbir ülkesi ülkemiz kadar termal zenginliğe sahip değil''dedi.

Çeşme'nin deniz,kum,güneş turizminin dışında termal bir destinasyon haline getirilmesi gereğine dikkat çeken Genç;''Çeşme tüm değerleri ile Ege'nin ve Türk Turizmi'nin parlayan yıldızı ve biz Kerasus Spa & Wellness Resort Hotel ailesi olarak bu yıldızın sürekli parlaması için üstümüze düşen görevi fazlası ile yerine getiriyoruz.

Çeşmeyi Termal bir lokosyan haline getiremezsek ,Oteller ikinci,Üçüncü ve dördüncü kuşak Otel yöneticilerini göremeyecekler.Sektör iki ay ile sınırlı kalacak.Bu konuda Turizm Bakanlığına ve Otel işletmelerine büyük görevler düşüyor.''açıklamalarında bulundu.
Yorumlar
TAM 5 YILDIZ
Turgay GENÇ oteli bu kadar güzel anlatır seneye sizdeyim turgay bey yazılarınızı da takip ediyorum iyi yazıyorsunuz tebrikler
[ SEMA DİNÇ ] 26 Ağustos 2008 Salı 16:53
TEK KELİMEYLE HARİKA
Benim için bu sene bu otele gitmek nasip olmadı ama arkadaşlarım bu otelin mükemmel olduğunu söyledi yönetim ve personel evinizdeymiş gibi tatil yapma fırsatı sunuyorlarmış tavsiye ettiler .
[ ARZU ŞAHİN ] 26 Ağustos 2008 Salı 16:50
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri