27 Haziran 2017 Salı  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5032
EURO
3,9191
ALTıN
141,183
HAVA DURUMU
İzmir20 / 36 °C
İstanbul21 / 28 °C
Antalya21 / 35 °C
Ankara17 / 34 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SUN EXPRES YENİ TARİFEYE RAMAZAN'DA GEÇİYOR

SUN EXPRES YENİ TARİFEYE RAMAZAN'DA GEÇİYOR
Ramazan'la birlikte başlayıp, kış sezonuna girilen 31 Ekim'e kadar sürecek tarifede bazı hatlar birleştirildi ve 17 yeni sefer kondu.
17 Temmuz 2008 / 17:11

Turizmin Sesi


Sun Express, 1 Eylül ve 31 Ekim 2008 tarihleri arasında geçerli olmak üzere yeni bir tarife geliştirdi.

SunExpress, yeni tarifeyle birlikte, daha önce aralarında hiç uçak yolculuğu yapılmayan 8 ili (Gaziantep-Malatya, Samsun-Trabzon, Sivas-Kayseri, Sivas-Trabzon,Erzurum-Kars) hava köprüsüyle birbirine bağlayacak ve Bursa ile Adana'ya yaptığı seferleri artıracak.

Örneğin, daha önce yapılan İzmir-Trabzon ve İzmir-Samsun seferlerindeki mevcut direkt uçuşların bazıları devam ederken, bazıları da birleştirildi.

Birleştirilen uçuşların tarifesine göre İzmir'den kalkacak Trabzon uçağı önce Samsun'a uğrayacak, kısa sürede yolcu indirip aldıktan sonra Trabzon'a gidecek.

Böylece daha önce hiç gerçekleştirilmeyen Samsun-Trabzon arası uçak seferi de yapılmış olacak.

SunExpress'in Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, “Havayolu şirketlerinin, planlamalarını çok dikkatli yapmaz, yenilikçi yöntemler geliştiremezlerse, artan yakıt maliyetleri karşısında zorlanacağına inanıyoruz.

Bu nedenle SunExpress olarak, yaz sezonunun sona ermesiyle talepte oluşacak geleneksel dalgalanma ile yüksek yakıt fiyatlarının yaratacağı etki arasında denge kurabilmek için yeni bir uygulamaya başlıyoruz.

Buna göre, talebin düşük olduğu iç hatlarımızı gözden geçirdik. Yakın iller arasındaki bazı uçuşları birleştirdik, böylece daha önceden gerçekleştirmediğimiz 17 yeni uçuşa sahip olduk.

Yeni tarifeyle müşterilerimize, daha önce aralarında hiç uçak seferi yapılmamış 8 il arasında havayoluyla ulaşım imkanı sunacağız.” dedi.

SunExpress'in yeni tarifesine göre; İzmir ile Bursa, Antalya ile Bursa, Adana ile Erzurum ve Trabzon, Kayseri ile Sivas, Erzurum ile Kars, Gaziantep ile Malatya ve Samsun ile Trabzon arasında karşılıklı seferler konuldu.

Yeni seferler, şirketin İzmir ve Antalya çıkışlı mevcut uçuşlarına eklendi. Ayrıca Bursa ve Adana merkezli seferlerin sayısı da artırıldı.

SunExpress'in iç hat biletlerinin fiyatları, yeni tarifede de tüm vergiler, servis ücreti ve harç masrafları dahil 49 YTL'den başlıyor. Bilet satışı, acentelerin yanı sıra, 444 0 797'den ulaşılabilen çağrı merkezi ve sunexpress.com adresindeki internet sitesi aracılığıyla gerçekleştiriliyor.

SunExpress'in iç hat uçuşlarının biletleri Türk Hava Yolları'ndan da satın alınabiliyor.


SunExpress'in Yeni Tarifesi
(1 Eylül – 30 Kasım 2008 tarihleri arasında geçerlidir.)

Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri