26 Haziran 2017 Pazartesi  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5028
EURO
3,9236
ALTıN
141,708
HAVA DURUMU
İzmir20 / 36 °C
İstanbul21 / 32 °C
Antalya23 / 39 °C
Ankara15 / 30 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Skal İstanbul Yaz tatiline çıktı

 Skal İstanbul Yaz tatiline çıktı
Skal International İstanbul Kulübü tarafından her ay geleneksel olarak düzenlenen öğle yemeği 23 Mayıs Salı günü Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn’da üyelerin katılımıyla gerçekleşti
24 Mayıs 2017 / 14:10
TURİZMİN SESİ

Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci, İstanbul İsveç Başkonsolosu Therese Hydén, Skal International Geçmiş Dönem Dünya Başkanı Salih Çene, Türkiye Skal Dernekleri Federasyonu Başkanı Faik Alsaç, İstanbul Skal yönetim kurulu üyeleri Ata Eremsoy, Ayşe Önen, Elif Balcı Füsunoğlu, Selma Tatar ve kulüp üyelerinin katılımı ile düzenlenen öğlen yemeği, Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn Genel Müdür Ahmet Arslan’ın ev sahipliğinde yapıldı.

salih-cene,somer-ozkok,-bahar-birinci-,faik-alsac.jpg
 
Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci’nin konuşmasıyla başlayan öğle yemeği, yönetim kurulu ve üyelerin geleneksel Skal toast’uyla devam etti.
 
skal-istanbul-kulubu-yeni-uyesi-vatel-uluslararasi-turizm-okulu-genel-muduru-ali-dogan-camak.jpg
 
Ayrıca yemekte Skal İstanbul Kulübü yeni üyesi Vatel Uluslararası Turizm Okulu Genel Müdürü Ali Doğan Çamak’ın yemin töreni gerçekleşti.
 
salih-cene,somer-ozkok,-bahar-birinci-,faik-alsac,222.jpg
 
Bahar Birinci konuşmasında: “Bugün siz Skal kardeşlerimizle birlikte bol sohbet edebileceğimiz keyifli bir öğle yemeği geçireceğiz. Öncelikle size güzel bir haber vermek istiyorum. 28 Nisan Dünya Skal günündeki yemeğe katılan dostlarımız ile birlikte topladığımız bağışı burs fonuna ayrılması için ‘Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu’na (USDF) gönderdik. Buna ilave olarak 3 ayrı üyemiz de USDF Bodrum toplantısında toplam 6 öğrenci için burs bağışında bulundu. İstanbul Kulübü olarak bu sene Ömür Çağlar Burs Fonuna (OCBF) katkıda bulunarak ihtiyaç sahibi turizm talebelerinin eğitimlerine destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.Ayrıca, 14 Şubat Sevgililer Günü yemeğimize konuk olan Selin Söğütlügil ile ilgili bir haber paylaşmak istiyorum. Sevgili Selin, 20 Mayıs’ta kanserli çocuklar için Çin Seddi koşusuna katıldı ve Çin Seddi koşusuna katılan ilk Türk kadını olarak 700 metre rakımda 5166 merdiven; 5’er km’lik duraksız tırmanılan iki zorlu parkurda koştu...Bu etkinlik için yapılan bağışların hepsi Ümraniye Devlet Eğitim Araştırma Hastanesi, Çocuk Onkoloji Yataklı Servisi ve İlik Nakli Bölümü’nün teknik donanımı için kullanılacak.
 
skal-international-istanbul-kulubu,-movenpick-hotel-istanbul-golden-horn.jpg
 
Bu güzel günde bizleri misafir eden ev sahibi Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn Genel Müdürü Ahmet Arslan ve ekiplerine yürekten teşekkür ederim” dedi.
 
ahmet-aslan-,-bahar-birinci.jpg
 
Bu öğle yemeğine destek veren, Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn Genel Müdürü Ahmet Arslan’a Boyut Yayınlarının ‘Cihannüma’ armağan edildi.
 
skal-international-istanbul-.jpg
 
Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci, İstanbul İsveç Başkonsolosu Therese Hydén, İstanbul Skal yönetim kurulu üyeleri Ata Eremsoy, Ayşe Önen, Elif Balcı Füsunoğlu, Selma Tatar.Emel Elik,Ünsal Şınık ...
 
-movenpick-hotel-istanbul-golden-horn,skal-international-istanbul-kulubu.jpg
 
skal-international-istanbul-kulubu,-movenpick-hotel-istanbul-golden-horn.2.jpg
 
Pronto Tour Ali Onaran Oğlu ile Skal İstanbul buluşmasına katıldı
 
Haber Kaynağı: 2
Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri