24 Nisan 2017 Pazartesi  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5829
EURO
3,8926
ALTıN
146,467
HAVA DURUMU
İzmir6 / 20 °C
İstanbul6 / 13 °C
Antalya12 / 21 °C
Ankara-2 / 12 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Saç, Kaş ve Sakal ekimi için bir bilene sorun

Saç, Kaş ve Sakal ekimi için bir bilene sorun
Berkay Tulpar, Yurtiçinde olduğu gibi Amerika, Almanya, İtalya, İspanya, Dubai ve Suudi Arabistan’da Saç, Kaş ve Sakal Ekimi işlemlerini başarılı bir şekilde yaparak ismini duyurmuştur
05 Nisan 2017 / 23:39
TURİZMİN SESİ

İSTANBUL- İstanbul Bilim Üniversitesi’nden  mezun olan Berkay Tulpar, Yurtiçinde olduğu gibi Amerika, Almanya, İtalya, İspanya, Dubai ve Suudi Arabistan’da Saç, Kaş ve Sakal Ekimi işlemlerini başarılı bir şekilde yaparak ismini duyurmuştur.Saç ekimi işleminde olduğu kadar sakal ekimi işleminde de yüksek sayı da hasta referansına sahip olup, plastik cerrahi ve saç ekimi konusunda eğitim ve seminerler düzenlemektedir. Uzun zamandır saç ve sakal ekimi tedavilerini başarılı bir şekilde sürdüren Berkay Tulpar, kendi markasını kurmuş olup bu bünyesinde,  sedo-analgesia tekniği ile hastalarına iğne acısı da dahil acısız ağrısız ekim konforu sunmaktadır. 

berkay-tulpar,sac,-kas-ve-sakal-ekimi-.jpg
 
Megaseans uygulaması ile tek seansta lateral slit yöntemi kullanarak 8-10 bin graftlara ulaşmaktadır. Bununla birlikte hastalarına birçok çeşit saç tedavisi uygulamaktadır. (saç-sakalkıran, dökülme engelleyici ve besleyici uygulamalar ) Bu tedavilerin yanı sıra, Türkiye’de büyüme faktörü (Growth factor) uygulamasını hastalarında uygulamaktadır.
 
berkay-tulpar,sac,-kas-ve-sakal-ekimi--001.jpg
 
 
Türkiye ve Dünya’da saç tedavilerinde kullanılan teknoloji ve uygulamalar konusunda yenilikçi çalışmalarına devam etmektedir. Berkay Tulpar  ile ilgili detaylı bilgiye  www.berkaytulpar.com adresinden de ulaşabilirsiniz.
 
 

Berkay Tulpar graduated from İstanbul Bilim University. He is well-known both at home and abroad (especially  USA, Germany, Italy, Spain, Dubai and Sudia Arabia) due to his succesful hair, eyebrow and beard transplantation surgeries.
 
He has a large number of  patients and oganizes training and seminars about  plastic surgery and hair transplantation. Berkay Tulpar has established his own brand and has been applying hair/beard treatments by sedoanalgesia technique which is giving painless comfort to his patients, including needle pains. And also he reaches 8-10 thousand grafts using single session lateral slit method with the mega-session.,
 
However, he is applied many kinds of hair treatments to his patients. (alopecia, anti-hairloss and caring applications). In addition to these treatments, he applies the growth factor application at Turkey.  He closely follows  the technologies and applications about hair care in Turkey and worldwide.
You can also get detailed information about him at www.berkaytulpar.com
 
Çilekli Cd, Gazeteci Ümit Deniz Sk. No:1, 34330
Etiler – Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE
+90 (212) 275 7 275
+90 (533) 476 86 27
berkay.tulpar@hospitaleste.com
www.hospitaleste.com
 
Haber Kaynağı: 2

Etiket(ler): Berkay Tulpar, Amerika, Almanya, İtalya, İspanya, Dubai , Suudi Arabistan

Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri