24 Haziran 2017 Cumartesi  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5028
EURO
3,9236
ALTıN
141,772
HAVA DURUMU
İzmir19 / 35 °C
İstanbul23 / 29 °C
Antalya22 / 34 °C
Ankara12 / 29 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

RÜYALARINIZIN ANAHTARI...DİLEK EVREN

RÜYALARINIZIN ANAHTARI...DİLEK  EVREN
Gelmek isterseniz,yolculuğa çıkarken bu rehber kitap size yardımcı olacak.Yolculuk boyunca yavaş ve sakin adımlarla ilerlemeniz gerekmektedir bu yüzden onu kullanırken kendinizi bir öğrenci gibi hissedip açıklama bölümlerini başından sonuna kadar okuyun
09 Ağustos 2008 / 14:08

Bora Özgen-Turizmin Sesi


Bu hazırlık aşamasından sonra elinizde bir anahtar olacak ve bu anahtarla kendi iç dünyanızın kapısını açacaksınız.Eğer acele edip sadece ihtiyaç duyduğunuz simge anlamlarına bakmaya yani anahtarsız kapıyı kurcalamaya çalışırsanız yolcuğun pek bir faydası olmayacaktır.

Unutmayın,en bilge yolcular sabırlı olanlardır.Zamanla,başlangıçta anlayamadığınız konularda daha çok geliştiğinizi fark edecek ve kendi yaratıcılığınızla da bu keşif gezisine katkıda bulunacaksınız.Sonuç olarak ödülünüz korkularınızı yenmek ve bu kapının ardındaki saklı hazineyi keşfetmek olacak.
Hazırsanız,hadi buyrun!Rüyalar alemine gidiyoruz...

Rüyalarınızı çözebilmenin size ne kazandırıp ne kaybettireceği üzerinde hiç düşündünüz mü?İçinizde tamamen size özel bir dünya var.

”Bu dünyanın kapısını açarsam,hayatımdaki olayların gerçek yüzünü,hatta gelecek tarafını görmek beni üzer.Ben bu sorumluluğu ya da bu yükü taşıyamam,”diyebilirsiniz.


Ya da “Eğer bazı şeylerin farkında olursam kendimi daha iyi hissederim ,belki kendimi yaşayacağım olaylara hazırlayabilirim hatta belki de tadbir alabilirim,”diye de düşünebilirsiniz.

Tabii ki rüyalarınızı çözmenin artı ve eksilerini düşünerek buna siz karar vereceksiniz.Ama rüyalarınızı anlamaktan ve yorumlamaktan ne kadar kaçınırsanız kaçının yine de rüya görmeye devam edeceğinizi unutmayın.

C.G.Jung diyor ki,”İmgeleri merak eder ama bundan öteye gidemeyiz.Onlardan ahlaksal sonuçlar çıkarmak bir yana,onları anlamaya çalışmalıyız bile.Ama böyle yarı yolda durmanız bilinçdışının olumsuz etkiler oluşturmasına yol açar.”

Doğrusu ben yarı yolda durmak istemedim ve benim meraklı ruhum içimizdeki bu kilitli kapıya kayıtsız kalamadı.Benim gibi meraklı olan sizler de bu gizemli yolculuğa hoş geldiniz.

Bu kitabın içinde sizi neler bekliyor kısaca bahsedelim:

-Hepimizin zamanda yolculuk yapabildiğini biliyor muydunuz?
-Benim keşif yolcuğum
-Rüyalanızı hangi gün gördüğünüz çok önemlidir
-Gezegenler,Rüyalar ve Biz
-Rüyaların tersi yaşanır mı?
-Rüyalar birden fazla anlama gelebilir ve bunların hepsi gerçekleşebilir
-Rüyalarımız hangi zamanı gösterir?
-Rüyanızda gördüğünüz yabancı insanlar aslında hiç tanımadığınız kişiler değiller
-Tanıdığınız kişiler bile başka birilerini sembolize ediyor olabilir
-Bazen bir akrabanız sizi,siz bir akrabanızı sembolize ediyor olabilirsiniz
-Sembolleri üçe ayırabiliriz
-Rüyalarımızı nasıl hatırlayacağız ve nasıl yorumlayacağız
-Rüya çeşitleri
-Hamileyken görülen rüyalar
-Rüya diyalogları


Yorumlar
Size kalan sadece kitabı alıp okumanız.Sizleri bu yolculuğa bekliyoruz...
Bu kitabın ortaya çıkmasındaki çalışmalarımda yıllarca benden destek ve ilgisini esirgemeyen canım kardeşim BİRCAN ÖZÜNAL'a,sevgili aileme,ayrıca benimle rüyalarını paylaşan herkese ve siz,rüya yolcularına sonsuz teşekkürler ediyorum.
Kaynak: Turizmin Sesi

Yorumlar
RÜYA DİLİ ÇÖZÜLDÜ HAYIRLI OLSUN
Piyasada pek çok rüya kitabı var. Ama insanlar; bu yazar ve yorumculara yorumları neye dayandırarak yaptıklarını malesef ki hiç sormazlar. Astrolog olarak bu konuda çalışmalar yapan Yazar Dilek Evren'i bu sorulara bir cevap olarak kitabını çıkardığı için kutlarım. Bu, kitabınızı bir yorum olmaktan ziyade araştırmalar sonucu rüyaların anlam ve gizemini tamamiyle çözdüldüğünü ve bunu nasıl yapıldığını anlatılan bir çalışma haline getirmişsiniz sizi bir çalışma haline getirmişsiniz sizi bir kez daha kutlar yeni yorum ve bizleri bilgilendirmenizi beklerim sağlıcakla kalın
[ Adnan İmrenli ] 11 Ağustos 2008 Pazartesi 10:14
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri