26 Haziran 2017 Pazartesi  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5032
EURO
3,9191
ALTıN
140,009
HAVA DURUMU
İzmir20 / 35 °C
İstanbul19 / 30 °C
Antalya21 / 36 °C
Ankara17 / 32 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

RUS PAZARINDA YENİ BİR DEV, TEZ TOUR VE ANEXTOUR ORTAK OLDU

RUS PAZARINDA YENİ BİR DEV, TEZ TOUR VE ANEXTOUR ORTAK OLDU
Rusya turizm pazarında en büyük pazar payına sahip olan şirketlerin başında yer alan Tez Tour, yine pazarın önemli aktörlerinden biri olan Anextour ile stratejik işbirliği yaptı.
09 Ağustos 2008 / 03:32
Turizmin Sesi
Bu stratejik ortaklık, Tez Tour'un aktif olarak faaliyet gösterdiği 20'yi aşkın ülkedeki operasyonları kapsayacak.

Konuyla ilgili Tez Tour ve Anex Tour'un yaptığı ortak açıklama şöyle:

“Rus pazarının son yıllarda ciddi oranda büyümesi, üretim ve ürün maliyetleri ile partnerlerin ve oyuncuların sayısında olan artış daha bütünleşik bir pazar politikası yürütme ihtiyacını doğurmuştur.

Tez Tour' un liderliği çerçevesinde girilen bu işbirliği kapsamında 2009 yılı itibari ile başta Rusya, Ukrayna, Türkiye ve Mısır olmak üzere tüm diğer ülkelerdeki faaliyetlerde her iki şirket stratejik ortak olarak hareket edecek ve ortak çıkarlar doğrultusunda bir araya gelecektir.

2009 yılında, başta otel kontratları olmak üzere, uçak alım ve programları, teknoloji transferi ve incoming operasyonları konularında tam bir açıklık ve işbirliği içerisinde hareket edilecektir.

Bu işbirliği ile hedeflenen sonuç, hızlı büyüyen ve dengeleri oturmamış bir pazardaki iniş çıkışlardan en az zararı görerek dayanışma içinde yola devam etmek ve ayrılmaz ortaklarımız olarak gördüğümüz otellerin daha geniş bir yelpaze içinde satılabilirliğini arttırmaktır.

Oluşturduğumuz bu işbirliğinin pazardaki diğer tur operatörlerine de örnek olmasını diliyoruz.

Stratejik ortaklığımızın hem Türkiye turizmi hem de gelişen pazarlarımız için büyük bir yenilik ve yerinde bir hamle olduğu kanaatindeyiz. Pazar koşullarına cevap veren ve gelecekte oluşacak modellere örnek olmasını temenni ettiğimiz bu yapılanmayı açıklamaktan mutluluk ve memnuniyet duymaktayız
Yorumlar
büyüyen teztour
On yıl gibi bir sürede bu hacme ulaşmak tabi ki başarıdır. Teztour u kutluyorum ancak arkasında bıraktığı bir şeyide mutlaka görmesi gerekir. Firma sahiplerinin haberi var veya yok bilemiyorum ama iş yaptığı ve yaptırdığı hatta yanında çalışıp da ayrılan bir sürü kişilerden oluşan küskünler ordusu yaratıyor.
[ adnan kaya ] 11 Temmuz 2009 Cumartesi 18:15
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri