24 Haziran 2017 Cumartesi  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5028
EURO
3,9236
ALTıN
141,772
HAVA DURUMU
İzmir19 / 35 °C
İstanbul23 / 29 °C
Antalya22 / 34 °C
Ankara12 / 29 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

PALMİRA TURİZMİN YEMEK KONTRATLARI DEVREDİLDİ

PALMİRA TURİZMİN YEMEK KONTRATLARI DEVREDİLDİ
PALMİRA TURİZM TİCARET A.Ş BÜNYESİNDEKİ “7 YEDİ” ENDÜSTRİYEL YEMEK KONTRATLARININ “YEMEKÇİ” ŞİRKETİNE DEVRİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
30 Temmuz 2008 / 11:35
Koç Holding şirketlerinden Palmira Turizm Ticaret A.Ş'nin faaliyetleri arasında yer alan 7 Yedi
Endüstriyel Yemek iş kolundaki mevcut endüstriyel yemek operasyonlarının Yemekçi'ye devri gerçekleştirildi. Palmira Turizm Ticaret AŞ, bünyesinde bulunan Divan markası ile şehir otelciliği alanında büyüme stratejisi doğrultusunda sözkonusu devir işlemi tamamlandı.

Kurulduğu 2004 yılından bu yana 122 ayrı noktada günde 85.000 kişiye hizmet veren 7 Yedi Endüstriyel Yemek'in kontratlarının devri 20 yılı aşkın süredir toplu yemek sektöründe hizmet veren Yemekçi şirketine yapıldı.
Yemekçi, 30 yılı aşkın bir süredir gıda sektöründe faaliyet gösteren, tüm şehirlere servis veren, Azerbaycan ile birlikte tüm komşu ülkelere gıda maddesi ihracatı yapan Bulutoğlu Gıda'nın bünyesinde faaliyet gösteriyor. Yemekçi, son teknolojinin kullanıldığı mutfağında üretilen yemeklerin hijyenik ısı zinciri içinde müşterilere ulaştırılması ve özel organizasyonlarda organizasyonun içeriğine göre üretim yapılması hizmetlerini sunuyor.
Üretiminin %95'ini müşterilerinin mutfağında gerçekleştirerek bu anlamda müşterilerine özel menüler sunan Yemekçi'nin referansları arasında Türk Silahlı Kuvvetleri, İş Bankası, Şişe Cam, Sabancı Holding, TÜBİTAK, Eczacıbaşı Holding, Fortis Bank, Medical Park Hastaneleri, Memorial Hastanesi gibi önemli kurum ve kuruluşlar yer alıyor.

Aygaz, Arçelik, Beko ve Tofaş gibi Türkiye'nin önde gelen firmaları için toplu yemek üreten ve Koç Grubu şirketleri arasında yer alan Palmira Turizm Ticaret A.Ş'nin bir markası olan 7 Yedi Endüstriyel yemek, mevcut operasyonları ve personeli ile birlikte Yemekçi'nin kadrosuna dahil oldu.

Gerçekleşen bu birleşmeyle çalışma alanını genişleterek günde 185 bin kişiye ulaşan Yemekçi; Ankara ve Bursa'da bölge müdürlükleri açıp Ankara, Adana, Samsun ve Batman'ı da hizmet alanlarına ekleyerek, 4 bini aşkın çalışanı ile 25 ilde 215 kuruluşa hizmet verecek.

Yorumlar
yazıklar olsun
ben yedi yemekde 2 seneden beri çalışıyordum ne zaman yemekciye geçtik biz mahvolduk zamanında maaş alamadık mağddur olduk
[ isim siz ] 22 Mayıs 2009 Cuma 17:05
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri