25 Haziran 2017 Pazar  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5028
EURO
3,9236
ALTıN
141,794
HAVA DURUMU
İzmir21 / 37 °C
İstanbul21 / 31 °C
Antalya23 / 38 °C
Ankara15 / 31 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Krea Gayrimenkul Lizbon’a açılıyor

Krea Gayrimenkul Lizbon’a açılıyor
Krea Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kodal, Sirius ve Optylon işbirliğiyle Tomtom Gardens başarısını Avrupa’ya taşıyor
14 Aralık 2016 / 14:23
TURİZMİN SESİ

İstanbul’un meşhur tarihi bölgesi Tophane’de Tomtom Gardens’ı yatay dönüşümle mahalle dokusunu bozmadan geliştirip değerine değer katan Krea Gayrimenkul, başarılarını yurt dışına taşıyor. Kentsel dönüşümün odağına insan ve yaşamı koyan Krea Gayrimenkul, yatay dönüşüm anlayışıyla özlenen mahalle dokusunu koruyor. Tomtom Gardens’taki 18. yüzyıldan kalma binaları da asıllarına uygun geliştirdi.Krea, 10. yılını Tomtom Gardens’da yapımına yeni başlayacakları Palazzo Tibaldi’nin tarihi dokusunda kutladı. Ayrıcalıklı olma hissini yaşatan projelere imza atan Krea bu özel gecesinde, ilk defa Avrupa’da bir projeye imza atmanın heyecanını yaşattı. Böylece ilk defa bir Türk şirketi Portekiz’de gayrimenkul geliştirme projesi yapıyor.

Tomtom Gardens’tan Lizbon’a Sınırları Aşan Başarı
Krea, Sirius ile Tomtom Gardens'da başladığı başarılı ortaklığın devamında, Fransız Optylon iş birliği ile Lizbon’da Prima Collection’ı hayata geçiriyor.  Prima Collection, Avrupa’nın yükselen yıldızı Lizbon’un tam merkezindeki en iyi lokasyonda yer alıyor. Projenin konsepti, 1800’lü yıllarda yapılmış tarihi binalarda yeni bir otel/ev karma yapı oldu. Böylece müşteriler dairelerini konaklama amaçlı kullanabildikleri gibi Lizbon’da kalmadıkları dönem için de getiri garantisi alıyor.
        
Krea Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kodal: “Krea Gayrimenkul olarak 10 yılda Türkiye’nin en önemli lokasyonlarında çok başarılı projeler yaptık. Kentsel dönüşümün insan odaklı ve yatay projelerle gelişmesi gerektiğini savunuyoruz. Krea-Sirius işbirliğiyle Tomtom Gardens projemizde kazandığımız tarihi binaları kent dokusuna uygun dönüştürme tecrübemizi, dünyanın en çok gelişen ve yıldızı parlayan kentlerinden Lizbon’a taşıyoruz. Çözüm ortağımız Optylon sayesinde Lizbon’daki Prima Collection projemizin müşterileri, bu yatırımlarını ister konaklama ister kısa dönem kiralama yöntemiyle getiri amaçlı kullanabilecek. Türkiye’de ilkleri başarmaya alışık bir kurum olarak Avrupa’nın kalbine adım atmaktan ve gelişen Portekiz pazarına imzamızı atmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.
Krea’nın 10. Yıl Kutlamasında YKB Hakan Kodal ve YKB Yrd. Zafer Ergüven’i dostları yalnız bırakmadı. Katılanlar arasında Portekiz Fahri Konsolosu Aaron Nommaz ile birlikte Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz, Tacirler Yatırım Genel Müdürü Atilla Penbeci, Akbank Ticari Krediler Bölüm Başkanı Hasan Anbarcı, Optylon Group CEO’su Charles Wanecq gibi Prima Collection projesindeki ortakları ve iş dünyasının önde gelen isimleri yer aldı.
Haber Kaynağı: 2

Etiket(ler): Krea Gayrimenkul ,

Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri