26 Haziran 2017 Pazartesi  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5032
EURO
3,9191
ALTıN
140,009
HAVA DURUMU
İzmir20 / 35 °C
İstanbul19 / 30 °C
Antalya21 / 36 °C
Ankara17 / 32 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KKTC KAFİLE BAŞKANI GENCAY EROĞLU TURİZMİN SESİ'NE FESTİVALİ ANLATTI

KKTC KAFİLE BAŞKANI GENCAY EROĞLU TURİZMİN SESİ'NE FESTİVALİ ANLATTI
6.Keşan Uluslarası Kültür ve Turizm Festivali için Türkiye'ye gelen KKTC Akademi Sanat Derneği Kafile Başkanı, KKTC Başbakanları'ndan Derviş Eroğlu'nun kızı Gencay Eroğlu Festivalden memnun ayrıldıklarını söyledi
08 Ağustos 2008 / 17:17

Turizmin Sesi-Ayşula Özgen


KKTC Akademik Sanat Derneği Kafile Başkanı Gencay Eroğlu, Keşan Belediyesi'nin düzenlediği Uluslararası Kültür ve Turizm Festivali'ne katılarak Keşan'da geçirmiş olduğu 10 gün içinde inanılmaz bir dosluk ve kardeşlik ile karşılaştığını söyledi.Keşan'da bulunmaktan son derece mutluyum.Böyle güzel bir bölgede,böyle güzel insanlarla birlikte olmak bizi çok mutlu etti.Keşan'ın insanları çok misafirperver ve çok cana yakın.Festival de gayet güzel,çok memnunuz.Festivali güzelleştirmek için gerek komitedeki ilgililerin,rehberlerimizin,belediye çalışanlarının,basın mensubu arkadaşların,herkesin müthiş bir çabası vardı.

Bizi burada çok güzel ağırladılar,çok güzel zaman geçirdik.Ben öncelikle Sn.Belediye Başkanımız Opr.Dr.Mehmet Özcan'a sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Seneye yapılacak olan festivale davet edilirsek tekrar seve seve geliceğiz ben ve ekibim Keşan'ı çok sevdik.Bu organizasyonda bizimle her konuda ilgilenen Erdoğan Demir ve ekibi içinde teşekkür ediyorum.

Bugün Keşan'da son günümüz Büyükçekmece Belediyesi'nin davetlisi olarak Erdogan Demir,Cengizhan Aktan,Ayşegül Aslan Aydın ile Büyükçekmece'de misafir olup akşam KKTC ye gideceğiz bizimle gönülden beraber olan herkese KKTC ekibi olarak teşekkür ediyoruz.

Keşan belediye çalışanlarını ve Keşan halkını da KKTC'ye bekliyoruz dedi.

KKTC Akademik Sanat Derneği'ne Turizmin Sesi Ekibi olarak sonsuz başarılar dileriz.

Kaynak:Turizmin Sesi

Yorumlar
Keşan Kültür ve Turizm Festivali
Keşan'ı hiç unutmayacağız...Hele ben hiç unutmayacağım, çünkü hayatımın en güzel günlerinden birinde yani nişan töreninde giyeceğim takım elbisemi KEŞAN'dan aldım.. Bu yüzden bende çok farklı bir yeri olacaktır KEŞAN'ın..Sayın Nur Demir'e de bana yardımcı olduğu için ve Hocamız Gencay EROĞLU'na bizi bu güzel festivale getirdiği için çok teşekkür ederim..Tekrar gelmek isteriz.. ;)
[ Kasım GÜÇERİ ] 21 Ağustos 2008 Perşembe 19:09
Bizler de KKTC'ye teşekkür ederiz
İlçemizde düzenlenen Keşan 6.Uluslararası Kültür ve Turizm Festivali'ne katılan KKTRC-Akademi Sanat Derneği'nin başta başkanları Gencay Eroğlu'na ve tüm gruptaki arkadaşlara bizde festivalimize renk kattıkları için teşekkür eder. Bir de burada adeta kardeş olduğumuz tüm grup üyelerine veArif kardeşime de yazdığı yorum nedeniile teşlekkür ederim.Keşan'dan Yavruvatan KKTC'ye selam ve saygılarımızı sunarım. Nur DEMİR-KEŞAN
[ Nur DEMİR ] 09 Ağustos 2008 Cumartesi 20:23
Keşan Kültür ve turizm Festivali
KKTC - Akademi Sanat Derneği dansçılarından biri olarak katıldığımız festivalde çok iyi ağırlandığımızı ve çok memnun kaldığımızı belirtmek istedim. Keşan çok güzel bir yerdi çok beğendik. Biz de gösterilerimizle güzelliğine güzellik katmak için elimizden geleni yaptık. Beğenildiysek ne mutlu bize. Şahsım adına Sn. Nur Demir'e her an yanımızda olduğu için çok teşekkür ederim.. :)
[ Arif CANBULAT ] 09 Ağustos 2008 Cumartesi 00:13
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri