23 Haziran 2017 Cuma  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5028
EURO
3,9236
ALTıN
141,435
HAVA DURUMU
İzmir19 / 35 °C
İstanbul22 / 29 °C
Antalya22 / 34 °C
Ankara13 / 29 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kalkınmanın mihenk taşlarından biri “Turizm”dir

Kalkınmanın mihenk taşlarından biri “Turizm”dir
İstanbul Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Özgül Özkan Yavuz, İstanbul Kalkınma Ajansı vizyonuna göre bir çalıştay yapıldı
08 Mayıs 2017 / 16:37
TURİZMİN SESİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği İstanbul Turizminde Sürdürülebilir Çözümler ve Yeniden Kazanma İçin Arama Konferansı, Hilton Bursa Convention Center'da düzenlendi.

istanbul-kalkinma-ajansi-genel-sekreteri-ozgul-ozkan-yavuz,.jpg
 
HiltonBursa Convention Center'da  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği İstanbul Turizminde Sürdürülebilir Çözümler ve Yeniden Kazanma İçin Arama Konferansı sırasında İstanbul Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Özgül Özkan Yavuz’un  çalıştay ile görüşlerini aldık. 
 
istanbul-kalkinma-ajansi-genel-sekreteri-ozgul-ozkan-yavuz,-001.jpg
 
İstanbul Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Özgül Özkan Yavuz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği organizasyon için 3 gün boyunca Hilton Bursa Convention Center'da bulunmaktan dolayı çok mutluyum. İstanbul Turizminde Sürdürülebilir Çözümler ve Yeniden Kazanma İçin Arama Konferansı’nda çıkan sonuçlardan  gurur duyuyorum. İlk defa Turizmi Kent Ekonomisi ve Kent Kalkınması içinde ilkleri yaşadık. Bu çalıştaya katılmak için farklı sektörlerden İnsanları gördüm. Geniş katılımlı bu çalıştay bize bir mucize yaşattı.
 
istanbul-kalkinma-ajansi-genel-sekreteri-ozgul-ozkan-yavuz,-002.jpg
 
Böylece hiç konuşulmamış konuları ve kronikleşmiş konuları ana başlıklarıyla ele aldık.İstanbul’un Master Planını çıkarmış olduk. Arama Konferansı çok iyi yönetildi . konu başlıklarına göre herkes bir gruba girerek ekip oluşturdu. Birlikte çalışacağımız ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı  Kadir Topbaş takibiyle de çıkan sonuçların uygulanacağı sözü verildi.Turizmi şehir içinde şehrin ekonomisinde bir üst noktaya taşımayı başardık. Bu sonuçlara hep birlikte takipçisi olup aktif bir biçimde çalışmamız gerekiyor.
 
istanbul-kalkinma-ajansi-genel-sekreteri-ozgul-ozkan-yavuz,-003.jpg
 
İstanbul Kalkınma Ajansı olarak, Turizm metropolitan alan olarak ekonomik sektörlerden biri olduğunun farkındayız. Geleceğin sektörleri içinde turizm ön plana çıkıyor. İstanbul Kalkınma Ajansı vizyonuna göre bir çalıştay yapıldı. Kalkınmanın mihenk taşlarından biri “Turizm”dirBu vesileyle ; İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadir Topbaş’a , Turizm Atölyesi Başkanı Tülin Ersöz’e  katılım sağlayan 3 gün boyunca birlikte çalıştığımız sektör elçilerine teşekkür ediyorum.
Haber Kaynağı: 2

Etiket(ler): İstanbul Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Özgül Özkan Yavuz,

Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri