23 Haziran 2017 Cuma  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5028
EURO
3,9236
ALTıN
141,435
HAVA DURUMU
İzmir19 / 35 °C
İstanbul22 / 29 °C
Antalya22 / 34 °C
Ankara13 / 29 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul’un “Master Eylem planı” çıkacak

İstanbul’un “Master Eylem planı” çıkacak
İCVB ve İSTANBUL SHOPPİNG FEST olarak; Şehri farklı ürünlerle tanıtan bir kimliğe sahibiz
08 Mayıs 2017 / 17:12
TURİZMİN SESİ

HiltonBursa Convention Center'da  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği İstanbul Turizminde Sürdürülebilir Çözümler ve Yeniden Kazanma İçin Arama Konferansı sırasında İCVB ve İstanbul Shopping Fest  Genel Müdürü  Hicran Özbük  çalıştay ile görüşlerini açıkladı.
 
icvb-ve-istanbul-shopping-fest--genel-muduru--hicran-ozbuk,.jpg
 
İstanbul Shopping Fest,  insanlara iyi bir alışveriş yapma ve o şehrin kültürünü yaşama imkânı sunuyor. Kongre Turizmi de yarattığı sosyal, kültürel ve ekonomik etkiler nedeniyle önemli bir turizm hareketidir. İCVB ve İstanbul Shopping Fest olarak iki farklı kimlikle bu çalıştaya katılıyorum. Turizmin tüm katmanlarını bu çalıştayda gördüm. Bir çatı altında herkes önerilerini sundu. Bu ortak akılda önümüzdeki  günlerde kısa orta ve uzun vade de  bir eylem planı çıkacak. İCVB ve İSTANBUL SHOPPİNG FEST olarak; Şehri farklı ürünlerle tanıtan bir kimliğe sahibiz. 
 
icvb-ve-istanbul-shopping-fest--genel-muduru--hicran-ozbuk,-001.jpg
 
Şehir içinde bir deneyim sunuyoruz. Kongreye davet ederken delegeye, İstanbul’da teknolojik bir Kongre izleme imkanı  sağlarken  İstanbul’un güzelliklerinden tarihi alanlarından yenilecek gezilecek alanlarından  görülmeye dair tüm güzelliklerini bir yelpaze şeklinde sunuyoruz. Kongreye gelenleri çalışmaları sonrasında  boş kalan zamanlarını da istekleri doğrultusunda alternatifler sunuyoruz. İstanbul’u en iyi şekilde pazarlamaya çalışıyoruz. Çok güzel Butik Otellerimiz 5 yıldızlı Konsept Otellerimize kadar tercihlerimizi sunuyoruz. Şehrin içinden geçtiği bu durum şehri ve Turizmin her katmanını etkiliyor. Önce İstanbul’u iyi pazarlamamız gerek. Şehrin içinden geçtiği intifadan dolayı düşüş yaşadık. İstanbul destinasyonunu iyi pazarlanmalı.
 
icvb-ve-istanbul-shopping-fest--genel-muduru--hicran-ozbuk,-002.jpg
 
Destinasyonlarda Belediyeler öncülük yapar. Belediye Başkanları öncülük yapar. Dünyanın her yerinde bu böyledir. Bu organizasyon çoktan yapılmalıydı diye düşünüyorum.  Turizm Atölyesi Başkanı Tülin Ersöz bu açığı görerek hızlı bir şekilde hareket etti. Bu kadar değerli katılımcıları bir arada toplayarak bir arada  tutuyor olabilmek tebrik edilesi bir durumdur. Bu katılan kişileri 1 saat gibi bir zaman içinde tutmak bile çok zordur. Turizm Atölyesi Başkanı Tülin Ersöz ise tüm sektör temsilcilerini 3 gün boyunca çalıştay için istanbul’dan getirip Bursa’da  tutabiliyor olması sektör tarafından ne kadar sayılan sevilen bir kişilik olduğunu ortaya koyuyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadir Topbaş’a, Turizm Atölyesi Başkanı Tülin Ersöz’e  katılım sağlayan paydaşlara teşekkür ediyorum.
 
Haber Kaynağı: 2

Etiket(ler): İCVB ve İstanbul Shopping Fest Genel Müdürü Hicran Özbük,

Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri