23 Haziran 2017 Cuma  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5028
EURO
3,9236
ALTıN
141,435
HAVA DURUMU
İzmir19 / 35 °C
İstanbul22 / 29 °C
Antalya22 / 34 °C
Ankara13 / 29 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İhracattaki Başarıları Tescillendi

İhracattaki Başarıları Tescillendi
Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), çatısı altında faaliyet gösteren Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) ve Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) her yıl olduğu gibi bu yılda başarılı ihracatçıları ödüllendirdi
03 Mayıs 2017 / 04:00
TURİZMİN SESİ

UHKİB, yapmış olduğu değerlendirme sonucu 2016 yılını ihracat performansı açısından başarılı kapatan üye firmaları 28 Nisan Cuma günü gerçekleşen ihracatın yıldızları ödül töreninde ödüllendirdi. İspanya, İngiltere ve Fransa başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesine ihracat yapan 3F (Fast Fashion Factory), Bronz İhracatçı Başarı Ödülü’ne layık görüldü. Bursa’nın tekstilde parlayan yıldızı 3F adına ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ilıman ve Yönetim Kurulu üyesi Tolga Olağaner aldı.

İhracatın yıldızları her yıl olduğu gibi bu yılda Bursa'da parladı. Kurulduğu günden bu güne kadar sürekli gelişen ve büyüyen 3F aldığı ödül ile başarısını taçlandırdı. Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan ihracatçı firmaların ödüllendirilmesini son derece anlamlı bulduğunu ifade eden Murat ılıman, ‘’Kaliteye odaklanmanın önem ve gerekliliğinin bilincindeyiz; müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik başarımızın vazgeçilmezi” diye konuştu.
 
3F İhracatta Altına Koşuyor
Kıyafet tasarımı gerçekleştirmek üzere kurulan 3F, dünyaca ünlü markalar için ürünler geliştirerek Türkiye ihracatının gelişimine katkı sağlıyor. 2016 yılında kurulan ve 65 kişiden oluşan 3F Tasarım firmasının yönetim kurulunda Murat Ilıman, Tolga Olağaner ve üretim kadrosunun başında da Mehmet Kılıç yer alıyor. Uzman, genç ve dinamik kadrosu ile tekstil sektörüne yeni bir soluk getiren 3F; İspanya, İngiltere ve Fransa başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesine ihracat yapıyor.
 
 
 
Haber Kaynağı: 2

Etiket(ler): Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB)

Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri