23 Haziran 2017 Cuma  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5028
EURO
3,9236
ALTıN
141,435
HAVA DURUMU
İzmir19 / 35 °C
İstanbul22 / 29 °C
Antalya22 / 34 °C
Ankara13 / 29 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HotelsPro’ya yeni Amerika Bölge Direktörü

HotelsPro’ya yeni Amerika Bölge Direktörü
MetGlobal şirketler grubunun, seyahat sektörü profesyonellerine teknoloji ve rezervasyon çözümleri sunan markası HotelsPro’da, Amerika Bölge Direktörlüğüne Juan Mi Llompart getirildi
25 Nisan 2017 / 11:25
TURİZMİN SESİ

Dünyanın önde gelen seyahat ve konaklama ürünü tedarikçilerinden MetGlobal şirketler grubunun, seyahat sektörü profesyonellerine teknoloji ve rezervasyon çözümleri sunan markası HotelsPro’da, Amerika Bölge Direktörlüğüne Juan Mi Llompart getirildi. E-ticaret, online seyahat, iş geliştirme, turizm işletmeciliği, ekip yönetimi, stratejik planlama, global satış ve sözleşme süreçleri gibi çeşitli alanlarda uzmanlığa sahip Juan Mi Llompart, satış ve sözleşme süreçleri dahil olmak üzere Amerika’daki tüm HotelsPro operasyonlarının yönetiminden sorumlu olacak.
 
İktisadi ve İdari Bilimler okuyan Juan Mi Llompart, profesyonel kariyerine Futura International Airways’de (İspanya) satış ve e-ticaret departmanında başladı. 2005 yılında İngiltere’ye taşındı ve MM Barcoding’de Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. 2006 yılında İspanya’ya dönen Llompart, sırasıyla Hotetur Hotels & Blue Bay Hotels & Resorts, Hi Hotels (Thomas Cook Grubu) ve Majestic Resorts & Mar Hotels’de E-ticaret Satış Müdürü olarak çalıştı. 2008’de Meksika’ya taşındı ve Sandos Hotels & Resorts’a E-ticaret ve E-Ticaret Direktörü olarak katıldı. 5 yıllık görev süresinin ardından, Hong Kong, Tayvan ve Makao Bölgesel Kontrat Müdürü olarak Hotelbeds bünyesine katılmak için Hong Kong’a taşındı. Asya pazarında tecrübe kazanan Llompart, Meksika’ya geri dönerek Tourico Holidays’de Meksika, Karayipler & Orta Amerika Bölge Direktörü olarak çalışmaya başladı. Ardından aynı şirkette Latin Amerika Bölgesel Satış Direktörlüğüne yükseldi. Son olarak Jumbo Tours Group’un Amerika Ürün ve Satış Direktörü olarak görev yapan Llompart, Mart 2017’de HotelsPro’ya Amerika Bölge Direktörü olarak katıldı. Juan Mi Llompart’un bünyelerine katılmasıyla ilgili açıklamada bulunan HotelsPro Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan: "Global turizm endüstrisinin önemli şirketlerinde önemli başarılara imza atan Juan Mi Llompart'ı HotelsPro ailesinde görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Kendisinin katkılarıyla, HotelsPro'nun Amerika bölgesinde daha güçlü olacağına inanıyoruz." dedi.
Haber Kaynağı: 2

Etiket(ler): Juan Mi Llompart,HotelsPro,

Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri