26 Haziran 2017 Pazartesi  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5028
EURO
3,9236
ALTıN
141,708
HAVA DURUMU
İzmir20 / 36 °C
İstanbul21 / 32 °C
Antalya23 / 39 °C
Ankara15 / 30 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hitit Afrika Sivil Havacılık Festivali’ne sponsor oldu

Hitit Afrika Sivil Havacılık Festivali’ne sponsor oldu
Dünyanın dikkat çeken destinasyonlarından biri olan Johannesburg, Afrika kıtasının en önemli, dünyanın ise sayılı havacılık organizasyonları arasında gösterilen Afrika Sivil Havacılık Festivali’ne ev sahipliği yapıyor.
19 Haziran 2017 / 14:46
TURİZMİN SESİ

Birçok havayolu firması, havalimanı ve teknolojileri şirketlerinin katılımında 13 Haziran günü başlayan etkinliğin “Gümüş Sponsorluğunu” Hitit üstlendi.Afrika kıtasının en büyük havacılık organizasyonu olan Afrika Sivil Havacılık Festivali Johannesburg’da 13-14 Haziran tarihleri arasında düzenleniyor. Bu sene sekizincisi gerçekleştirilen ve havacılık sektörü kapsamında dünyanın sayılı etkinlikleri arasında gösterilen organizasyon, her sene binlerce katılımcısıyla sektör temsilcilerine önemli bir buluşma ve network imkanı sağlıyor.

İki gün sürecek olan ve 2000’e yakın davetlinin ziyaret etmesi beklenen organizasyona, 300 konferans delegasyonu ve 80 konuşmacı iştirak edecek. Konferans süresince düzenlenen panel ve seminerlerde, sektörün önde gelen firmalarından üst düzey yetkililerce gerçekleştirilen sunumlarla, havacılık sektörünün gelişim alanları ile teknolojik gelişmelerin sivil havacılık alanında yarattığı dönüşüm ve yenilikler ele alınacak.200’ü aşkın havayolu, havalimanı ve teknoloji şirketlerinin iştirak ettiği Afrika Sivil Havacılık Festivali’nin gümüş sponsorluğunu, Türkiye’nin tek havayolu yazılım firması olan Hitit üstlendi. Büyük bir stantla organizasyona katılım gösteren Hitit, havayolu dağıtım kanalları ile yolcu hizmet sistemlerinin (PSS) bileşenleri hakkında iki ayrı sunum gerçekleştirecek.  
 
Hitit Genel Müdürü Nur Gökman konu hakkında: “İçinde bulunduğumuz bu gelişim ve dönüşüm çağında yeni teknolojilere adapte olmak havayolu firmaları açısından bir zorunluluk haline geldi. Müşterilerine kusursuz bir seyahat deneyimini yaşatmak amacıyla operasyonel işleyişlerini mükemmel bir seviyeye getirmeyi hedefleyen bu firmalara, inovatif bilişim hizmetleri sunmak bizim en önemli varlık sebebimizdir. Üstlendiğimiz bu misyonun bilinciyle dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımızla birlikte seyahat sektörünün kalitesini yükseltmeye ve bu amaçla gerçekleştirilen organizasyonlara destek vermeye çalışıyoruz. Bu kapsamda, gümüş sponsoru olduğumuz Afrika Sivil Havacılık Festivali’ne katılarak, hem ülkemizi ve markamızı Afrika coğrafyasına daha yakından tanıtmaktan hem de Hitit profesyonellerinin yaptıkları sunumlarla sektör aktörlerinin ufuklarını açmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.
 
Haber Kaynağı: 2

Etiket(ler): Hitit, Afrika Sivil Havacılık Festivali,

Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri