29 Haziran 2017 Perşembe  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5120
EURO
3,9960
ALTıN
141,095
HAVA DURUMU
İzmir22 / 37 °C
İstanbul23 / 32 °C
Antalya24 / 33 °C
Ankara15 / 33 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HEY TRAVEL BAYRAMDA 15 BİN KİŞİ GEZDİRMEYİ HEDEFLİYOR

HEY TRAVEL BAYRAMDA 15 BİN KİŞİ GEZDİRMEYİ HEDEFLİYOR
Hey Travel Trends, bayram öncesi paket turları hakkında 150 seyahat acentesine bilgi vermek amacıyla Taksim'deki Green Park Hotel'de gerçekleşen toplantıda Ramazan Bayramı hedeflerinin yurt dışı ve yurt içinde toplam 15 bin kişi olarak açıkladı.
02 Eylül 2008 / 09:02

Turizmin sesi


Bayrama yönelik olarak yurtdışına 36 tur düzenlediklerini belirten Hey Travel Trends Yurtdışı Turlar Müdürü Ramela Avetyan, turların büyük çoğunluğunun satıldığını belirterek, “Özellikle uzak yerler ilk günler satıldı. Tatilcilerin Balkanlar, İspanya, Hırvatistan, Sicilya, Prag ile İtalya turları için acele etmesi gerekiyor' dedi.

Hey Travel Trends'in bu bayram Kıbrıs'ın en seçkin otellerine yönelik sunacağı 4-5 günlük paketlerin yanı sıra, yurtiçinde de 40 kültür turu programın özenle seçildiği belirtiliyor.

Söz konusu bayram turları hakkında seyahat acentelerine yönelik, Taksim'deki Green Park Otel'de tamgün süren toplantısı düzenleyen Hey Travel Trends yönetimi, bayram öncesi bilgiler verdi. Toplantıda acenteler için devreye yeni giren THY iç hat uçuş ekranı hakkında da bilgi verildi.

 Devreye yeni giren sistem sayesinde, acentelerin satışı ekrandan 3 dakika içinde sorunsuz olarak gerçekleştirdiği belirtiliyor.

Hey Travel Trends Genel Müdürü Özgü Alnıtemiz, toplantıya çoğunluğunu Marmara bölgesi satış acentelerinin oluşturduğu Türkiye'nin dört bir yanında turlarını satan 150 acentenin katıldığını söylüyor.

Söz konusu acentelerin en iyi turlarla en iyi otellerinin yanı sıra, en iyi kazancı Hey Travel Trends markasıyla gerçekleştirdikleri satışlardan elde ettiğine dikkat çeken Alnıtemiz şunları söyledi:

“Hey Travel Trends'in ilk kurulduğu yılda 15 tane yetkili acentası vardı. 4.yılımızda ise su an 275 ayrı noktadayız. Bu tablo özetle Hey Travel Trends'in sektörde yaratmış olduğu farklılık, istikrar ve hızlı büyüme ile piyasada yerini ispatladığının; gerek tüketicilerin gerekse meslektaşlarının güvenini layığı ile kazandığının ispatıdır.”

Haber Kaynağı: 2
Yorumlar
gezdirmekvar,gezdirmek var??...
Hey travel bayramda 15.000 kişi gezdirmeyi hedefliyormuş???...Gezdirmek v,gezdirmek var tabi...Biz de bayramda Hey travel'in gezdirdiği o kişilerden biriydik bayramda...Uçakla Kapadokya turu aldık.Uçakla aldık,çünkü yorulmak istemdik,bunun için daha fazla para ödedik,burnumuzdan gelmesin epi topu 3 günlük tatil diye...Ama sonuç tam bir felaketti. 35 kişiydik turda,35miz de son derece memmuniyetsiz kaldık.Son derece desorganize,kötü bir rehber,aç kalınan 3 gün,boş geçen 2 gün.sonuç felaket..!!
[ fatos pur ] 04 Ekim 2008 Cumartesi 12:44
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri