29 Haziran 2017 Perşembe  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5120
EURO
3,9960
ALTıN
141,095
HAVA DURUMU
İzmir22 / 37 °C
İstanbul23 / 32 °C
Antalya24 / 33 °C
Ankara15 / 33 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

FASHION TV TÜRKİYE, SUADA'DA GENÇ TASARIMCILAR DEFİLE PARTİSİ YAPILDI

FASHION TV TÜRKİYE, SUADA'DA GENÇ TASARIMCILAR DEFİLE PARTİSİ YAPILDI
Ülkemizin en önemli sektörü tekstilin geleceğine yatırım yapmak adına,fashonTV olarak,geleceğin tasarımcılarının daha rahat ifade edecekleri,bir araya gelecekleri ve sektörle tanışabilecekleri bir kulüp kurduk.
23 Ağustos 2008 / 13:07

Bora Özgen-Turizmin Sesi  


Sabancı Ailesi'nin bir ferdi olarak,aile geleneklerimizden olan "gençlere yatırım yapma,onları destekleme"olgusu girdiğimiz medya sektöründede devam ediyor.

Bu amaçla bu yeni oluşum ve anlamlıorganizasyonla siz basının karşısına Suada da çıkmış bulunuyoruz .

Birbirinden değerli konuklarla sizlerle beraber olmayı düşündük unutulmaz bir ortam içinde sanatçı, turizmci, manken,kozmetik ve takı dünyasının önemli isimleriyle siz dostlarımızla beraberiz.Fashion TV organizasyonu ile gerçekleşen Young Designers(Genç Tasarımcılar) yarışması son derece renkli görüntülere ve ünlüler geçidine sahne oldu.Bu gecenin önemli konukları arasında sosyete ve sanat dünyasından yüzlerce seçkin davetli bulundu.

Turizmin son yıllarda hızla yükselen ve yurtdışı turlarında lider konumuna gelen tur operatörü, Prontotour da geceye renk katan katılımcılar arasındaydı.

Diet Patch, Gaggenau, Uptown, Loreal, Supper Club, Jacques Lemans gibi sponsorlarla birlikte, gecede tanıtım standı bulunan Prontotour, genç tasarımcılar yarışmasında 2ci genç tasarımcıya 1 hafta Çift kişilik İtalya seyahati ve 3cü genç tasarımcıya ise 4 günlük Yılbaşında Çift Kişilik Roma seyahati armağan etti.

 

Demet Sabancı, Prontotour'un geceye katkılarından dolayı çok memnun olduğunu belirterek, Prontotour Pazarlama Müdürü Sarp Özkar'a sahnede plaket takdim etti. Gece boyunca Prontotour standına gösterilen ilgi gerçekten görülmeye değerdi.
Boybeyi Mücevher, özgün tasarıma verdiği değeri, moda dünyasındaki geleceğin genç tasarımcılarına verdiği destekle bir kez daha gündeme getirdi.

Tutkusu ilkleri yaratmak olan Boybeyi Mücevher, tasarımlarındaki yeni formlar, boyutlar, renkler ve figürlerle farklılığını her zaman sürdürüyor.

Bunu sürdürmenin ancak genç yetenekleri desteklemek ile gerçekleşebileceğine inanan Mete Boybeyi “Tasarımda gençlerin yaratıcılık ve farklı bakış açısı şart.

 

Özellikle bizim tasarımlarımız her zaman sıra dışı olma vaadini taşır. Bu nedenle biz her zaman hedefimiz olan hoş sürprizler ve tatlı heyecanlar yaratan değerlerimizle, genç tasarımcıların yanında olacağız” dedi.

Fashoin Tv Genç Tasarımcılara ilgi çoktu

Güzel mankenler Bora Özgen'i arasına aldı ve kılıç'ı çekip  Toggo media Serkan nerde diye sordular Bende Osmanlı Mutfağından çıkmıyor kankasıyla padişah tatlısı yiyordur dedim

Sema Mete ,Rita,Hamid Aydın ve Bora Gencer

Sema Mete arkadaşlarıyla birlikte Sema hanınımın hızına yetişmek zor doğrusu burdan da Afrodit Restorant'a gidicem gece benim için sabah biter gün ise öğlen başlar diyor

Ayna toplu manken gecenin favorisi

Benden daha iyisi ,güzeli ve cesaretlisi yok öyle yazın dedi

Yürek hoplattılar

Maviş nazara karşı  piste çıktı

Mankenlere ilgi çokk

Teksas kızı

Şortlu manken herkesi büyüledi

SS kızları

SS kızları

SS kızları

SS kızları

SS kızları

SS kızları

Yorumlar
HAYIRLI OLSUN YAKIŞIR FASHİON TV YE
Kalpmi dayanır bu kızlara oralarda ölmezseniz daha ömrünüz var demektir güzel organizasyon yaşamayı bilenlere hayran oluyorum gün sizin ii değerlendirin
[ SELİM CAN ] 25 Ağustos 2008 Pazartesi 10:28
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri