27 Haziran 2017 Salı  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5032
EURO
3,9191
ALTıN
141,183
HAVA DURUMU
İzmir20 / 36 °C
İstanbul21 / 28 °C
Antalya21 / 35 °C
Ankara17 / 34 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ERSİN ÖZGÜNDOĞDU'YA POYD'DAN PLAKET

ERSİN ÖZGÜNDOĞDU'YA POYD'DAN PLAKET
Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği"nin (POYD) 16. Yaz Balosu Club Hotel Sera`da gerçekleştirildi.
12 Ağustos 2008 / 04:06

Turizmin Sesi


Gecede aynı tesiste 21 yıldır Genel Müdürlük yapan Ulusoy Kemer Holiday Club Genel Müdürü Ersin Özgündoğdu'ya plaket verildi.

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği"nin (POYD) 16. Yaz Balosu Club Hotel Sera`da gerçekleştirildi. Türkiye'nin bütün turistik bölgelerinde 200'ün üstünde otel yöneticisini bünyesinde bulunduran Otelcilik sektöründe en güçlü derneklerden biri olan POYD balosu POYD Başkanı Volkan Şimşek ve POYD Yönetim Kurulu üyelerinin evsahipliğinde gerçekleştirildi.

Antalya Vali Yardımcısı Mehmet Seyman'ın da katıldığı baloya AKTOB Başkanı Sururi Çorabatır, SideTuder Başkanı Cengiz Barut, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr.Akın Aksu, Anex Tour Genel Müdürü Vural Karasu ve CNN Tur Genel Müdürü Tuna Yılmaztürk yanında çok sayıda seçkin isim de katıldı.POYD kurucu üyelerinden AKTOB Yönetim Kurulu Üyesi Belek Xanadu Resort Hotel Genel Müdürü Yusuf Hacısüleyman yaptığı konuşmada POYD'un Başkan Volkan Şimşek'in yönetiminde yeni yönetim kuruluyla çok başarılı bir tablo çizdiğini, örnek organizasyonlar ve eğitime yönelik faaliyetlerle sektöre büyük destek sağladıklarını dile getirdi.

Vali Yardımcısı Mehmet Seyman ve POYD Başkanı Volkan Şimşek'in de birer konuşma yaptığı gecenin sonunda POYD Yönetimi Kurulu üyeleri hep birlikte pasta kestiler.

Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri