25 Haziran 2017 Pazar  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5028
EURO
3,9236
ALTıN
141,794
HAVA DURUMU
İzmir20 / 36 °C
İstanbul21 / 32 °C
Antalya23 / 39 °C
Ankara15 / 30 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

EN UYGUN UÇAK BİLETLERİNE,SEYAHATİX.COM'DAN ULAŞIN

EN UYGUN UÇAK BİLETLERİNE,SEYAHATİX.COM'DAN ULAŞIN
Türkiye'nin ücretsiz ilk ve tek seyahat arama motoru Seyahatix.com, tüm yurt içi ve 200'ün üzerindeki yurt dışı havayolunun fiyatlarını, birkaç saniye içinde, tek bir ekran üzerinde karşılaştırıyor.
10 Eylül 2008 / 09:09
TURİZMİN SESİ
Seyahatix.com ile kullanıcılar; yurt içi veya yurt dışında gidecekleri şehir ile ilgili, o şehre uçan tüm havayolu şirketlerinin uçak bileti fiyatlarını, saniyeler içinde tek bir ekran üzerinde görüyor. Kullanıcı, tercih ettiği havayolunun web sitesine doğrudan yönlendirilip biletini satın alabiliyor.

Aynı zamanda, Seyahatix.com ile Avrupa, Amerika, Rusya, Ortadoğu, Uzakdoğu gibi dünya genelinde 200.000'in üzerindeki otel ile uluslararası araç kiralama firmalarının güncel fiyatları, saniyeler içinde, tek bir ekran üzerinde karşılaştırılıyor.

Böylece, yurtiçi ve yurtdışında bir yerden bir yere gitmek isteyenler, en ekonomik uçak bileti, konaklama ve araç kiralama hizmeti seçeneklerine, saniyeler içinde ulaşarak, tercih ettiği firmanın sitesinden hizmeti satın alabiliyor.

Seyahatix.com, bayram tatiline hazırlık yapanlar için de büyük kolaylık sağlıyor. Bayram dolayısıyla, ilginin arttığı yurt dışındaki popüler şehirlere bilet bulunmasında zorluk çekilirken, Seyahatix.com'un sunduğu alternatif rotalar sayesinde çok düşük ücretlere, istediğiniz ülkeye uçmanız mümkün olacak.

Özellikle, Avrupa şehirleri arasında çok sık tercih edilen 140'ın üzerinde düşük maliyetli havayolu firmalarının biletlerini, saniyeler içinde Seyahatix.com'dan karşılaştırılabiliyor.

YURT İÇİ VEYA DIŞI SEYAHATİNDE,ANINDA EN UYGUN FİYAT
Yurtiçi veya yurtdışına yapılacak seyahatlerde, en uygun fiyatın Seyahatix.com'da anında görüleceğini kaydeden Seyahatix.com Genel Müdürü Giray Hüdayioğlu, “Seyahatix.com'un, zamanı değerli, teknolojiyi etkin bir biçimde kullanan herkes için çok iyi bir alternatif oluşturacağına inanıyoruz.

Ülkemizdeki ve dünya genelindeki oteller, havayolu şirketleri, araç kiralama firmalarının hizmetleri, anında tek bir ekran üzerinde görülebilecek. Böylece kullanıcı, en uygun fiyat ile seyahat planını saniyeler içinde organize edebilecek” dedi. Şu an, Türkçe ve İngilizce olarak hizmet veren Seyahatix.com'un, önümüzdeki dönemde, katma değerli yeni hizmetler sunacağını ve mevcut hizmetlerine diğer ulaşım araçlarını da ekleyeceğini ifade eden Giray Hüdayioğlu, turizm endüstrisinin internet ortamındaki 'en etkin portalı' olmayı hedeflediklerini, ulaşım, konaklama, araç kiralama gibi seyahate yönelik uluslararası birçok servis sağlayıcı ile işbirliği yaptıklarını ve yapmaya devam ettiklerini açıkladı.
Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri