28 Mayıs 2017 Pazar  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5801
EURO
4,0019
ALTıN
145,781
HAVA DURUMU
İzmir14 / 21 °C
İstanbul15 / 21 °C
Antalya16 / 23 °C
Ankara11 / 21 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Edremit’in Turizm Kenti Olmasını İstiyoruz

Edremit’in Turizm Kenti Olmasını İstiyoruz
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Sağlık Komitesi ve Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi işbirliği ile sağlık turizmi masaya yatırıldı
01 Nisan 2017 / 19:14
TURİZMİN SESİ

ALTINOLUK- Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Sağlık Komitesi Başbakanı Yeşim Kıral ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Sağlık Komitesi Başkan Yardımcısı İlknur Durmuşkaya önderliğinde Sağlık Komitesi üyeleri Altınoluk Sağlık Zirvesini gerçekleştirdi.Hükümetin 2023’te 2 milyon sağlık turisti ile 20 milyar dolar gelir gerçekleştirmek için STK’lar Üniversiteler ve ilgili Bakanlıkla, Sağlık Ekonomi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile işbirliği içerisinde Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ve Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi önderliğinde  gerçekleşti.

turkiye-seyahat-acenteleri-birligi-,rezone-saglikli-yasam-merkezi,-001.jpg
 
TÜRSAB Sağlık Komitesi  Üyeleri,Rezone YK Başkanı Salih Kadayıfoğlu, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdür İshak Çiftçi, Dünya Yaşlanma Konseyi Başkanı Dr. Kemal Aydın, Busat Prof Dr.Sedat Demir, Dentadent Op.Dr.Namık Kemal Ayhan,Hidra Sağlık Gülçin Karaüzüm,Hospitaleste Berkay Tulpar,  Andiamo Turizm Ceo’su Cem Polatoğlu, Gacela  Turizm Ceo’su Hamdi Ceylan, Guantanamera International Tour Operator  Ceo’su Blanca Nieves Garcia Cruz, Guantanamera International Tour Operator Satış Direktörü Pınar Yıldırım,  NG Hotels Genel Müdürü  Cenker  Yılmaz, ZERSHAN Babür Alimov, Vip Voyage Genel Müdürü  Zhannera Khaırzhankyzy , Munzi Sağlık Hizmetleri İbrahim Dolapçıoğlu ile birlikte çok sayıda katılımcı hazır bulundu.
 
turkiye-seyahat-acenteleri-birligi-,rezone-saglikli-yasam-merkezi,-003.jpg
 
Sağlık sektörüne hizmet vermiş olan akademisyenlerin katıldığı sağlık turizmi çalıştayında  sağlık turizminin hak ettiği yere getirmek için bir araya geldiler. Sonuç odaklı çalıştay için bir araya gelen temsilcilerin kendi alanındaki konuşmaları turizminsesi.com’da ayrı ayrı yayına alınacaktır.
 
Haber Kaynağı: 2

Etiket(ler): Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ,Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi,

Yorumlar
Dünya Sağlıklı Yaşlanma Kongresi ve EXPO 2108
Başarılı bir organizasyondu. Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri 2030 kapsamında şehirlerin turizm master planı hazırlanması çok önemlidir. Kısa, orta ve uzun vadeli hedefler ile Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine ulaşılabilir. - 2017-2018 Yılının Balıkesir'de Aktif ve Sağlıklı Yaşlanma ve Nesillerarası Dayanışma Yılı ilan edilmesini, - Bölgesel Turizmi Master Planı (Medikal Turizm, termal turizm, 3.Yaş ve Engelli Turizmi, Gastronomi, iklim ve kültür
[ Dr.Kemal Aydın ] 03 Nisan 2017 Pazartesi 10:21
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri