23 Haziran 2017 Cuma  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5075
EURO
3,9125
ALTıN
141,018
HAVA DURUMU
İzmir20 / 35 °C
İstanbul21 / 27 °C
Antalya21 / 33 °C
Ankara12 / 26 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

DEDEMAN CAVLAK THERMAL & SPA, 2011’DE MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAYACAK

DEDEMAN CAVLAK THERMAL & SPA, 2011’DE MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAYACAK
Dedeman Otelleri'nin, uluslararası standartlarda hizmet verecek Yozgat'ın ilk 5 yıldızlı oteli Dedeman Cavlak Thermal & SPA'nın düzenlenen törenle temeli atıldı
15 Temmuz 2008 / 22:02

Otelcilik alanında 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Dedeman Turizm Yatırımları A.Ş., Dedeman misafirperverliğiyle uluslararası standartlarda hizmet veren oteller zincirine Yozgat'ta yeni bir halka daha ekliyor: Yozgat'ın tam donanımlı ilk 5 yıldızlı oteli Dedeman Cavlak Thermal & SPA'nın 13 Temmuz 2008 tarihinde düzenlenen törenle inşaatına başlandı.

Kartaş Termal A.Ş. tarafından inşa edilecek olan tesis içerisinde yer alan otelin işletmesi, Dedeman Turizm Yatırımları A.Ş. tarafından uluslararası standartlarda gerçekleştirilecek.

Dedeman Cavlak Thermal & SPA, hem iş amaçlı grupları, hem de doğa ve sağlık turizmi çerçevesinde gelen yerli ve yabancı turistleri ağırlayacak. İş toplantıları, kongre ve benzeri organizasyonlara da ev sahipliği yapacak olan kompleks, aynı zamanda özel sağlık birimi de içerecek.

Dedeman Cavlak Thermal & SPA'nın Yozgat'ın sosyal, ekonomik ve kültürel hayatına büyük bir hareketlilik getirmesi bekleniyor.

Dedeman Cavlak Thermal & SPA'nın 13 Temmuz'da düzenlenen temel atma törenine, yerel yöneticiler, Özkarataşlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Karataş, Dedeman Turizm Yatırımları A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Dedeman ve Universal Hospitals Group Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Kavak katıldı.

Dedeman Turizm Yatırımları A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Dedeman yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Otelcilik alanındaki 40 yılı aşkın süreli hizmet ve işletmecilik anlayışımızı, Yozgat'a taşıyor olmak bizim için de özel bir anlam ifade etmektedir.

Yozgat'ın tüm Türkiye'ye ve dünyaya tanıtılmasında önemli bir platform sağlayacağına inandığımız bu kompleksin inşaatının, 2011'de tamamlanmasını hedefliyoruz.

Dedeman Cavlak Thermal & SPA'nın toplam kullanım alanı 27.000 m2 olacak, tesis 206 oda ve yaklaşık 528 yatak kapasitesi ile misafirlerini ağırlayacaktır. Bölgenin ihtiyacı olan turizmde canlılık hedefi doğrultusunda Yozgat'a bir katkı sağlamasını beklediğimiz Dedeman Cavlak Thermal & SPA'nın, gerek iş dünyasına, gerekse turizm ve kültür etkinliklerine ev sahipliği yapılması yönünden uzun yıllardır hissedilen bir eksikliğe de cevap vereceğini söyleyebiliriz.”

Yurt içinde ve yurt dışında toplam 20 otel ile misafirlerine hizmet sunduklarını hatırlatan Rıfat Dedeman konuşmasını şöyle sürdürdü: "Otelcilik alanındaki büyümemizi, başta işletme anlaşmaları olmak üzere değişik işbirliği modelleri ile yurt içinde ve yurt dışında sürdürecek, işletmecilik alanındaki tecrübemizi, Yozgat'ta olduğu gibi, Türkiye'nin dört bir yanına taşımaya devam edeceğiz. Yıllar önce başlattığımız Anadolu'ya açılma hamlesinde bugün yeni ve önemli adımlar atmaktayız.

Bu süreçte, ülkenin ekonomik gelişim dinamiklerine de paralel şekilde büyümemizi, özellikle 'şehir otelciliği' ve bu çeşit projelere odaklanarak sürdüreceğiz."

Yorumlar
arkadaşlar
bitmemiş oteli sanki hizmet veriyormuş gibi devre mülk sattılar bizde geçensene gittik şok olduk otel motel yok 10 yıl sonra eğer çalışırlarsa otel olur.
[ aldanmayın ] 21 Temmuz 2011 Perşembe 23:01
bizi kandırdılar
süper bir tatil diye aldandık. ama bu yaz gittik birde ne görelim anlatılan nerde kartaş termal denilen yer nerde. hayal kırıklığına uğradım. 2009 nisanda kandırıldım. 2011 de bitecekmiş miş miş de miş miş. param boşa gitti. kartaş termal değil bildiğimiz küçücük bir tesis hem de bom boş bir arazinin ortasında
[ nalan kaya ] 07 Ocak 2011 Cuma 09:28
devremülklerin durumu
bu devre mulkleri aldığımızda 2009 eylüldü istediğiniz zaman gidebilirsiniz denildi daha sonra gitmek icin aradığımda daha bitmediği söylendi korkum 3 kağıdamı geldik insanların duygularıyla oynamak cok pahalıya patlar bunun bilinmesi lazım
[ isa ergül ] 08 Kasım 2010 Pazartesi 22:39
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri