24 Nisan 2017 Pazartesi  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,6475
EURO
3,9001
ALTıN
148,816
HAVA DURUMU
İzmir6 / 20 °C
İstanbul6 / 13 °C
Antalya12 / 23 °C
Ankara-3 / 13 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cem Polatoğlu; Turizmciyim Umutsuz Yaşayamam

Cem Polatoğlu;  Turizmciyim Umutsuz Yaşayamam
Booking.com dünyanın her bir yerinde konaklama seyahat bulacağınız turizm ve eğlencenin Google’dır
03 Nisan 2017 / 09:37
TURİZMİN SESİ

ALTINOLUK- Şu anda rezervasyon yapmak için BOOKİNG.COM sitesine girdiğinizde karşınıza Üzgünüz, bulunduğunuz ülkeden Türkiye'deki tesisler için rezervasyon yapmak şu an ne yazık ki mümkün değildir.YAZISI ÇIKIYOR. Booking .com’un haksız rekabeti sonucu erişimi Türkiye’ye IP yasaklamasıyla  engellendi.  Haksız rekabet sonucu  işlemleri durduruldu. Biz memleketimizi seviyorsak Global bakmamız lazım. Yasaklarla bir yere gelemeyiz. Küçük esnaf  gelirlerinin %50’sini yurtdışından sağlıyor. Şimdi yurtdışından da müşteri alamayacaklar. 

booking,cem-polatoglu,-konaklama,-seyahat,gezi,tursab,tatil--001.jpg
 
AYAĞIMIZA KURŞUN SIKIYORUZ
Küçük oteller yıldızı olmayan butik oteller booking.con’dan uzaklaştırıldı. Yurtdışından  müşteri alamayacaklar. 20 civarında bu tür site var  peki bunları engelliyebilecekmisiniz? Bunların çaresi varmı? Oturup konuşabilirdik. Orta yolu bulabilirdik. Vergiyse vergi komisyonda komisyon alabilirdik.
 
booking,cem-polatoglu,-konaklama,-seyahat,gezi,tursab,tatil--003.jpg
 
BİZLER TURKEYBOOKİNG.COM’U KURMALIYIZ
Bizler turkeybooking.com’u  biran önce kurmalıyız.  Tüm ülkelerle kavga ederek  biz bize kuzey kore misali kalacağız. Etrafımız dostlarla çevrili değil ki aklımızı başımıza toplamalıyız.  Ben umut ediyorum ki  hükümetin içinde çok başarılı insanlar var. Hükümet bu işe sahip çıkacaktır. Referanduma adım adım yaklaşıyoruz. Referandum sonucu ne olursa olsun bu hükümet zaten iktidarda.  Birileri bu işe dur diyecek inanıyorum. Referanduma giderken  başkanlık sistemi tartışılıyor. Bu işi bilen sektörden bakanlar atanacak. Turizm Bakanı  işini bilen kişi olarak atanacak.  Turizme  işini bilen sektörden biri atanacak. Turizme ablamız abimiz atandı. Bu dönem artık son bulunacak. Bir zamanlar en iyi turizmi yöneten kişi uyuyordu turizmde işler iyi gidiyordu. Uyuyordu çünki BAKAN… Bürakratlar işlerini yapıyordu. Turizmde  İYİ GİDİYORDU
 
booking,cem-polatoglu,-konaklama,-seyahat,gezi,tursab,tatil--004.jpg
 
TURİZMDE BAŞKANLIK 2 DÖNEM OLMALI
Günümüzde Başkanlık sistemi tartışılırken buradan da çatı örgütümüz Türsab Başkanlığına gelince başkanlık 2 dönem olmalı diye düşünüyorum.  Başkanlık sisteminde Başkan 2 dönem koltuğunda oturacak. Neden Türsab’ta BAŞKANLIK 2 dönem olmasın? alttan pırıl pırıl çocuklar geliyor. Global dünyanın hızına yetişemiyoruz. Gençler  dinamik dünyanın  hızına yetişebilir. Ben başkana kötü veya işini yapmıyor demiyorum ama yoruluyor 7/24 çalışıyor. Başkan Başaran Ulusoy çok uyanık çok zeki çok sempatik bir adam kendisini kutluyorum. Başkan iyi işler yaptı  eleştirdiğimiz yanları da oldu alkışladığımız yönleri de oldu. Cem Polatoğlu olarak  ben muhalefet için emekli oldum Başkan Ulusoy sende emekli ol artık dedi. 
Haber Kaynağı: 2

Etiket(ler): Booking,Cem Polatoğlu, konaklama, seyahat,Gezi,Türsab,Tatil

Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri