26 Haziran 2017 Pazartesi  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5032
EURO
3,9191
ALTıN
140,009
HAVA DURUMU
İzmir20 / 35 °C
İstanbul19 / 30 °C
Antalya21 / 36 °C
Ankara17 / 32 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BRITISH AIRWAYS YENİ iPHONE UYGULAMASINI TANITTI

BRITISH AIRWAYS YENİ iPHONE UYGULAMASINI TANITTI
British Airways yeni Apple iPhone 3G için geliştirilmiş olan ve müşterilere gerçek zamanlı iniş- kalkış bilgilerini, uçuş tarifesini görebilme ve uçuş rezervasyonlarını yapabilme imkanı sunan ilk havayolu olma yarışını kazandı.
16 Temmuz 2008 / 18:35

Turizmin Sesi


Mayıs ayında gerçekleşen Apple Kongresinde Apple CEO'su Steve Jobs iPhone 3G geliştiricilerine cihaz için Apple'ın kullandığı araçları kullanarak uygulamalar yaratabileceklerini bildirmişti.

British Airways Enformasyon Müdürlüğünde Eksperlik yapan Andy Qua ve Justin Davis bunun üzerine, havayolu müşterileri için sağlayabilecekleri potansiyel faydaları keşfetmiş ve bir Prototip yaratmak için fırsat bilmişlerdir.

“ British Airways Yenilik Ekibi” bu Prototip' i sunulduğu andan itibaren hemen ticari gelişim için uygulamaya aldı.”

British Airways Enformasyon Müdürü Paul Coby:“ iPhone bilgiye anında ulaşılması bakımından muhteşem bir işlevsellik sağlıyor. Bu uygulama iPhone 3G için sipariş üzerine yapıldığından dolayı birlikte harika bir uyum içinde çalışabiliyorlar.

Böyle bir uygulamadan ilk kez yararlanacakların BA müşterileri olmasından büyük bir sevinç duyuyoruz. iPhone mobil iletişimde yeni bir devrim yaratıyor ve iniş-kalkış bilgilerine anında ulaşma imkanı sayesinde British Airways ile seyahat etme keyfine keyif katıyor.”diye konuştu.

“Biz her zaman müşterilerimizin yenilikçi teknolojiden yararlanabilme hizmetini geliştirme çabası içindeyiz ve iPhone bunu başarmak için çok iyi bir araç.”

British Airways, nerde olurlarsa olsunlar müşterilerine en güncel uçuş ve hizmet bilgilerini sunabilmek için en son teknoloji yöntemlerini geliştirme görevini üstlenmektedir.

İPhone 3G için üretilen yeni uygulama, BA'in yenilik ekibi tarafından geliştirilen bir dizi yeni hizmet serisinin sonuncusudur.

Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri