26 Haziran 2017 Pazartesi  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5028
EURO
3,9236
ALTıN
141,708
HAVA DURUMU
İzmir20 / 36 °C
İstanbul21 / 32 °C
Antalya23 / 39 °C
Ankara15 / 30 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Batman’nın TUROYD üyesi ilk oteli

Batman’nın TUROYD üyesi ilk oteli
Batman’ın 4 yıldızlı Real Konak Hotel’nin Genel Müdür yardımcısı Sinan Sarı, konforlu ve yüksek teknolojiye sahip iş ve turistik amaçlı seyahat eden misafirler için mükemmel bir seçim yaratıyoruz.
12 Haziran 2017 / 11:04
TURİZMİN SESİ

Türkiye'nin Güney Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Batman’ın 4 yıldızlı  Real Konak Hotel’nin Genel Müdür yardımcısı Sinan Sarı, konforlu ve yüksek teknolojiye sahip iş ve turistik amaçlı seyahat eden misafirler için mükemmel bir seçim yaratıyoruz. Türk ve Dünya mutfağından seçme yemekler ve uluslararası lezzetlerden oluşan menüye sahip Restaurantı ile keyifli lezzetler  sunmanın yanı profesyonel çalışanları beklentilerin üzerinde hizmet veriyoruz.

TURİZM VE OTELCİLİK PROFESYONELLİK GEREKTİRİYOR
Real Konak Hotelin Genel Müdür yardımcısı Sinan Sarı, TUROYD’a  üye olarak bir ilki gerçekleştiriyor. Güney Doğu Anadolu Bölgesinden genç bir turizmci olarak İstanbul’da gerçekleşecek olan Turyod 1.olağan Kurul toplantısına katılarak Batman’ı ve Bölge turizmini uluslararası arenada temsil ederek bilgiler sunacak.
 
PROFESYONELLİK GÖMLEĞİ ÜZERİNİZE TAM OTURMALI
Konu ile ilgili açıklamada bulunan Sinan Sarı; Bölgemiz turizminin gelişmesi için genç, proaktif ve profesyonel yöneticilere ihtiyacımız var. Gençlerin eğitimi için turizm sektörünün içinden gelen turizm eğitimi almış profesyonellerinin mutlaka görevlendirilmesi gerekiyor. Mevcut oteller profesyonel olarak otelcilik eğitimine bakmıyor, oysa profesyonel otelcilikte koşulsuz misafir memnuniyeti,maliyet yönetimi ve markalaşma gibi olmaz ise olamaz kavramlar var. Ama Batman’da bu kavramları bilmeyen yöneticiler var.
 
YÖNETİM KADROSU TECRÜBELİ OLMALI
Otel Genel Müdürü olmuş bazı kişilerde yabancı dil yok, eğitim yok, kültür mirası hakkında bilgi yok, entelektüel hiç değil  sadece koltuğa oturup genel müdür olarak kendini görüyor. Üstüne giymiş olduğunuz gömlek tam oturmalı. Bizim buralarda bilgiden yoksun alaylı   insanlar ile Batman’ın gelişeceğini hiç düşünmüyorum. Bu nedenle değişim şart bu şehir ancak markalaşan ve vizyon sahibi kurumlar ile markalaşabilir  işte bu nedenle TUROYD üye olarak bir ilki gerçekleştirdim dedi. Türkiye genelinde yaygınlaşan aktif rol oynayan yılların profesyonel turizmcisi bir başkana sahip olması bizim enerjimizi yükseltmektedir. Mesafeler hiç önemli değil bilgilenmek ve tecrübemizi tescillemek için Başkan Ali Can Aksu ve yönetimi ile birlikte yürüyeceğiz dedi.
 
Haber Kaynağı: 2

Etiket(ler): Batman’ın 4 yıldızlı Real Konak Hotel’nin Genel Müdür yardımcısı Sinan Sarı,

Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri