26 Haziran 2017 Pazartesi  
ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
GAZETE BAŞLIKLARI

PİYASALAR
IMKB
0.00
DOLAR
3,5028
EURO
3,9236
ALTıN
141,708
HAVA DURUMU
İzmir20 / 36 °C
İstanbul21 / 32 °C
Antalya23 / 39 °C
Ankara15 / 30 °C
MAİL LİST
Yazı boyutu 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ACE of M.I.C.E. Ödül Töreni İçin Geri Sayım Başladı

ACE of M.I.C.E. Ödül Töreni İçin Geri Sayım Başladı
55 sektörle etkileşim halinde olan, ülke tanıtımındaki rolü ve 6 milyar dolarlık ticari hacmi ile ülke ekonomisinde önemli bir konumda bulunan MICE sektörü açısından ‘ACE of M.I.C.E. Awards’ büyük önem arz etmekte
30 Mart 2017 / 01:30
TURİZMİN SESİ

03 Nisan 2017 tarihinde Zorlu PSM’de 2200 kişinin katılımıyla beşincisi gerçekleşecek ve kongre, toplantı, etkinlik sektörünün buluşmasına ev sahipliği yapacak olan ‘ACE of M.I.C.E. Awards’, her sene olduğu gibi bu sene de sektörün en iyilerini ödüllendirecek.MICE sektörünün tek ödül töreni organizasyonu olan ‘ACE of M.I.C.E. Awards’ 2017’ye sahip olacak adaylar, 85 ayrı firma ve derneğin üst düzey yöneticisi ile akademisyenlerden oluşan dev jüri heyeti tarafından değerlendirildi. Etkinlikler, Etkinlik Yönetimi Firmaları, Toplantı Destek Firmaları ve Proje Uygulamaları, Toplantı Otelleri ve Etkinlik Mekanları olmak üzere 4 başlıkta 30 ayrı dalda belirlenecek kazananlar, görkemli törende açıklanıyor olacak.55 sektörle etkileşim halinde olan, ülke tanıtımındaki rolü ve 6 milyar dolarlık ticari hacmi ile ülke ekonomisinde önemli bir konumda bulunan MICE sektörü açısından ‘ACE of M.I.C.E. Awards’ büyük önem arz etmekte.
 
Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün kalite çıtasının yükselmesine en önemli katkıyı sağlayan; MICE sektörünün aslarının kazandığı ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri gecesinde iş ve sanat dünyasından Ajda Pekkan, Gökhan İnler, Ayşegül Aldinç, Gökhan Türkmen, Can Bonomo, Ece Seçkin, Kubilay Aka ve Sanem Çelik gibi birçok ünlü isim ağırlanacak.İlki 10 Şubat 2012 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde 28 ayrı kategoride 230 proje başvurusu, 160 sponsor firma ve sektörden 1.600 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen ‘ACE of M.I.C.E. Awards’, Türkiye’de her geçen gün büyüyen ve yenilikçi bir M.I.C.E. sektörünün olduğunu gösterdi. MICE endüstrisine büyük farkındalık kazandıran ‘ACE of M.I.C.E. Awards’ bir kez daha sektörün nabzını tutacak.
 
Haber Kaynağı: 2
Yorumlar
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SİTE İÇİ ARAMA
YAZARLAR
RÖPORTAJ
ÖZEL HABER
VİDEO GALERİ
YORUMLAR
ANALİZ
ANKET
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
SİZİN ACENTANIZ HANGİSİ ?
Turizm - Turizm Haberleri - Turizm Beldeleri - Tatil Köyleri - Oteller - Turizm Acenteleri
Turizm Haberleri